Pozdvihnite svoj zvuk pomocou optického zvukového kábla Mini Toslink 3,5 mm až Toslink 3 m male digitálneho kábla, ideálne pre stereo systémy a nadšencov HiFi. Pokiaľ ide o kvalitu zvuku, záleží na každom detaile a ten správny kábel môže znamenať rozdiel.

Ak používate starší iMac pod Windowsom je ako stvorený, sami viete, že zvukovka nefunguje a musíte mať minimálne USB DAC zvukovú kartu. Lenže tam je problém kvalita signálu. Na začiatok som pichol Creative Sound Blaster Play! 3, USB zvuková karta a vypol equalizer. To má ale iba 98khz a nie 192.

… ten výstup na mikrofon vzadu iMacu je aj optický výstup. Niečo o tom ako dostať flac súbory z počítača do Hifi zariadenia bez Bluetooth a ak nemáte optický výstup. Potreboval som ich dostať do Yamaha MCR-B270D, 4 metre vzdialené. Bluetooth spočiatku fungoval, ale potom zľahala zem. Yamaha MCR-B270D nemá sieťovú kartu.

Keď na hrdom Slovenskom online šope vidím Na sklade u dodávateľa, tak mi je rovno na zvracanie.

Túto vec som zháňal po Slovensku, ale v auguste 2023 akoby zem zľahla, všetci len sľubovali a sľubovali a napr. alza, ale prd makový poslali. Okrem 10-tich mailov, že dodávka zajtra o 8.00 a zajtra nič. Šup Amazon a veselo.

Predstavujeme optický audio kábel Mini Toslink, 3,5 mm až Toslink 3-metrový digitálny kábel typu samec to male navrhnutý tak, aby priniesol revolúciu do vášho zvukového zážitku. Či už ste oddaný HiFi nadšenec alebo audiofil hľadajúci dokonalosť, tento kábel s dlhým koncom je tu, aby splnil vaše požiadavky a prekonal vaše očakávania.

Zvuk pomocou optického zvukového kábla Mini Toslink 3,5 mm

V oblasti audio pripojení vyniká optický audio kábel Mini Toslink ako technologický zázrak. S 3,5 mm jackom na jednom konci a Toslink konektorom na druhom, tento kábel premosťuje priepasť medzi modernými zariadeniami a tradičnými audio systémami. Pripojte svoje prenosné zariadenia, smartfóny, notebooky alebo tablety jednoducho k svojmu stereo systému alebo zostave HiFi a nechajte hudbu, aby vás obklopila v tej najpravdivejšej podobe.


Pozdvihnite svoj zvuk pomocou optického zvukového kábla Mini Toslink 3,5 mm až Toslink 3 m mal digitálneho kábla – ideálne pre stereo systémy a nadšencov HiFi

Kúzlo spočíva v precíznom inžinierstve tohto kábla. Optický audio kábel Mini Toslink zaisťuje čistý prenos zvukového signálu, nedotknutý rušením alebo degradáciou signálu. Jeho optická povaha eliminuje riziko elektromagnetického rušenia a zachováva integritu vášho prehrávania zvuku. Ponorte sa do hudby tak, ako bola zamýšľaná, s čistotou, hĺbkou a presnosťou.

S veľkorysou dĺžkou 3 metre je tento kábel dodávaný s dlhým koncom, ktorý vám dáva slobodu umiestniť vaše zariadenia presne tam, kde ich chcete mať. Rozlúčte sa s obmedzeniami krátkych káblov a privítajte nastavenie, ktoré vyhovuje vašim estetickým a funkčným preferenciám. Či už vytvárate vyhradený kútik na počúvanie alebo optimalizujete usporiadanie štúdia, dlhý chvost zaisťuje flexibilitu a pohodlie.

Optický audio kábel Mini Toslink, vyrobený s ohľadom na presnosť a kvalitu, sa môže pochváliť odolnou konštrukciou a prémiovými materiálmi. Konektory sú vyrobené tak, aby vydržali a zaisťujú, že vaše nastavenie zvuku zostane konzistentné a spoľahlivé v priebehu času. Či už ste profesionálny zvukový inžinier alebo príležitostný poslucháč, tento kábel je navrhnutý tak, aby vyhovoval vašim potrebám a poskytoval vynikajúci výkon pri každom použití.

Zvýšte úroveň svojej zvukovej hry s Mini optickým audio káblom Toslink 3,5 mm až Toslink 3 m mužského a mužského digitálneho kábla. Ponorte sa do sveta hi-fi zvuku, bezproblémového pripojenia a bezkonkurenčného výkonu. Nerobte kompromisy vo svojom audio zážitku – vyberte si kábel, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval dokonalosť, a nechajte svoju hudbu zažiariť v celej svojej kráse.

Ak vám to bude fungovať, tak už len pridať kvalitný DAC a hľadať kvalitnejši kábel. Existujú internetové stránky, kde hudba podľa vášho žánru hrá nepretržite, ale mne sa repráky pri PC na stole nepáčia.

MacBooks, Fernseher, IMac oder Mac Mini, Audioverstärker, MacBook Pro & weitere Geräte mit Mini-Toslink-Anschluss, PC, Digitale Audiogeräte: A/V-Receiver, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PS4, PS5 & weitere Spielekonsolen.

TOSLINK connector such as iMac (2010-15), Mac mini (2007-14), Mac Pro (2013), MacBook Pro (2012-15), AirPort Express, Chromecast Audio, Intel NUC and some MP3 players

Čistý stôl, vzadu hudba Canterbury scene 24 hodín.