Zubná pasta Marvis Whitening Mint za supercenu

Zubná pasta Marvis Whitening Mint za výbornú cenu. 80ml za 5.20 EU. V zahranièi stoji Marvis Whitening Mint vyše 8 EU Premeňte svoj úsmev a rituál čistenia zubov pomocou balíka zubných pást Whitening Mint od luxusnej talianskej značky zubných pást Marvis, osviežujúcich, krémových zubných pást na bielenie zubov v chladnej mätovej príchuti, ktoré bielia a chránia zuby a osviežujú dych.Marvis Whitening Mint 85 mL toothpaste


Zubná pasta bola vyvinutá tak, aby udržiavala zdravé zuby a dasná a zároveň zabraňovala ich kazu. Na čistenie a úpravu zubov bez podráždenia používa jemná receptúra na báze Xylitolu a Sorbitanu. Vyskúšajte luxusnú a modernú ústnu hygienu.

Whitening Mint zubná pasta Marvis jemne odstráni povrchové škvrny z vašej skloviny, odstráni zubný povlak v boji proti zubnému kazu, dutinám a ochoreniam dasien. Intenzívna príchuť mäty vám poskytne dlhotrvajúci svieži dych, zatiaľ čo vaše zuby zostanú žiarivé a chránené.

Som spokojný s účinnosťou tejto zubnej pasty, akurát nie je to úplná oprava pre kávičkárov, ale odvádza vynikajúcu prácu. Okrem toho, že táto zubná pasta pomáha pri bielení zubov, zanecháva ústa svieže a čisté.