Vysoko kvalitné HIH END Hybridné slúchadlá Dunu DK-3001 PRO 5-vodičové. Nové hybridné konštrukcie Evolučný zvukový podpis Celá nová hybridná konštrukcia 13 mm dynamického vodiča beryliovej membrány a štvorhviezdicového vyváženého vodiča armatúry s dvoma vysokými, strednými a dvoma ultra vysokými. Vďaka profesionálnym a skúseným technikám ladenia DUNU na hybridných slúchadlách dokáže DK-3001 Pro prezentovať všetky podrobnosti z hudby a poskytovať vysoký zvukový výkon, čím sa klasické hybridné IEM dostanú na ďalšiu úroveň.


Beryliová membránová dynamická odozva basov na basy Novo vyvinutý 13mm beryliový membránový dynamický driver prevzal technológiu potiahnutú beryliami, ktorá využíva svoju ľahkú výhodu a vysokú elasticitu a tuhosť akustického charakteru, čím zvýrazňuje silné a citlivé basy na svoju maximálnu úroveň a dodáva dobre definovaný stred – nízky frekvenčný rozsah. Dva nezávislé ovládače vyváženej armatúry Knowles – dva nezávislé ovládače Knowles BA pre vysokofrekvenčnú strednú frekvenciu Dva nezávislé ovládače Knowles BA pre vysokofrekvenčnú strednú frekvenciu vrstiev podrobností vokálov, ktoré podnecujú každý kúsok prejavov od umelcov.


Hybridné slúchadlé DUNU DK, DUNU DN 3pi4ka v prenostných audio výrobkov

Vysoko kvalitné hybridné slúchadlá Dunu
Dunu DK 3001
3 x Balanced
Dunu DK-3001 PRO 5-Driver Hybrid Earphones
Dunu DK 3001
PRO 5 Driver
Dunu DK-4001 Hi-Res 5 Driver Hybrid Earphones
Dunu DK 4001
Hi Res 5
Dunu DN-1000 Ultimate Quality Hybrid IEM Earphones
Dunu DN 1000
Ultimate Quality Hybrid
Dunu DN-2000J High-Resolution Frequency Response Triple Driver Hybrid IEM Earphones
Dunu DN 2000J
High Resolution Frequency
Dunu DN-26M Metal Noise-Isolating IEM Earphones
Dunu DN 26M
Metal Noise Isolating

Dva ultra vysoko vyvážené ovládače armatúry Knowles – ultra pôsobivá prezentácia Dva vysoko kvalitné vyvážené ovládače armatúr Knowles poskytujú vynikajúci výkon v ultra vysokej frekvencii, čo vám umožní vychutnať si priehľadný a prirodzený zvuk hudby. Nové rozmery puzdra z nehrdzavejúcej ocele – Ergonomický dizajn vynikajúce pohodlie.


Precízne opracované puzdro z nehrdzavejúcej ocele S316 v kombinácii s vedeckým dizajnom účinne eliminuje harmonickú rezonanciu, aby sa zvýšila súdržnosť zvuku a aby sa dosiahol čistý a krištáľovo čistý zvukový zážitok. Za účelom získania najpohodlnejšieho zážitku pri nosení predného krytu puzdra a uhla sklonu papule sa uskutočnil výskum zameraný na ergonomický dizajn a zameraný na údaje. Dvojitý rafinovaný medený kábel OCC s vysokou čistotou – zaisťuje kvalitu zvuku s bezstratovým prenosom zvuku Medený kábel DK-3001Pro OCC je osadený technikami dvojitej rafinácie extrahujúcich vysoko čistý monokryštál-