V spoločnosti Herbal Essences je bezpečnosť a príroda na prvom mieste. Predtým, ako akékoľvek prísady vstúpia do ich šampónov a kondicionérov, posúdia ich bezpečnosť a toxicitu. Ak majú akékoľvek pochybnosti o ich potenciáli spôsobiť škodu, považujú ju za „nie-nie“ a nezačleňujú ich do svojich produktov. S každou konzervačnou látkou a prísadami sa snažia určiť bezpečný rozsah, ktorý sa opiera o vedu, aby zaistili vašu bezpečnosť. Sú to tzv. Cruelty free výrobky. Neskúšané na zvieratách, alebo “bez krutosti”. Spoločnosť Herbal Essences je hrdá na to, že ju spoločnosť PETA, People for the Ethical Treatment Animals, uznala za značku “bez krutosti”.

Samozjremosť pre výrobky Herbal Essences je aj tzv. “paraben free”. Neobsahujú parabén ani škodlivé aromatické vylepšováky na prilákanie kupujúcich. Osobne používam Herbal Essences s argánovým olejom, ten má fantastickú vôňu a kondiconér sa ľahko vtiera do mokrých vlasov. Zaručujem vám, že aj vankúš v posteli vám bude ráno voniať ako tá vôňa z argánového kondicionéra:))

Výrobky Herbal Essences neobsahujú parabény, farbivá ani parafíny. Jednoducho naneste šampón na mokré vlasy, masírujte do krémovej peny, vychutnajte si vôňu a opláchnite. Potom kondicionér, naneste kondicionér na mokré vlasy od koreňa po špičku, vychutnajte si vôňu a opláchnite. Určite budete prekvapený v dobrom slova zmysle:))

Vyrobené z najmenej 90% prírodných prísad , pH vyvážené a bezpečné pre farbené vlasy. Navyše si všimnete, že vaše vlasy žiaria, sú hladké a bez kučeravosti.

IMHO – Toto nie je chémia DOVE alebo Head & Shoulders:))))))))))))))

Na záver pre tých chytrákov z online obchodov na Slovensku a v Česku, čo keby ste názvy výrobkov preložili do slovenčiny??!!

“Nourish Passion flower rice milk”, “Repair Argan oil of morocco”, “Micellar water blue ginger” ??????

Herbal Essences šampon Repair Argan oil of morocco 400ml
Herbal Essences šampon Clean white strawberry sweet mint 400ml
Herbal Essences šampon Volume white grapefruit mosa mint 400ml
Herbal Essences šampon Hydrate coconut milk 400ml
Herbal Essences šampon Smooth Golden moringa oil 400ml
Herbal Essences šampon Nourish Passion flower rice milk 400ml
Herbal Essences kondicionér Repair Argan oil of morocco 360ml
Herbal Essences kondicionér Clean white strawberry sweet mint 360ml
Herbal Essences kondicionér Volume white grapefruit mosa mint 360ml
Herbal Essences kondicionér Hydrate coconut milk 360ml
Herbal Essences kondicionér Smooth golden moringa oil 360ml
Herbal Essences Šampón Bourbon Manuka Honey 400ml
Herbal Essences Šampón Micellar water blue ginger 400ml
Herbal Essences Kondicionér Bourbon Manuka Honey 360ml
Herbal Essences kondicioner Nourish Passion flower rice milk 360ml

Čo sa týka cien na Slovenskom online trhu, je to rôzne od 6.60 dole až po 4.70 plus doprava, takže najlacnejší predávajú v DM za 4,99 ale musite tam ísť peši:)), lenže nemajú tam celú kolekciu, akurát len ten môj – Argánový:))) šampón aj kondicionér za rovnakú cenu!

Skúste tento odkaz na niektoré produkty

IMHO toto je Ježibaba guľatohlavá

Ježibaba guľatohlavá

Na každej stonke je takmer dokonale sférická kvetenstvo až do priemeru 6 cm, plné bielych alebo modrošedých diskových kvetov. Kvitne od júna do septembra. Kvety sú opeľované hmyzom (zvyčajne včely, osy a motýle) (entomogamia) a sú hermafroditmi (samooplodnenie alebo autogamia). Plody sú chlpaté valcové achény dlhé asi 7 až 8 mm. Zrelé od septembra do októbra. Ovocný olej z Echinops sphaerocephalus je charakterizovaný vysokým obsahom kyseliny linolovej (viac ako 70% celkových mastných kyselín) a vysokým obsahom tokoferolu (530 – 970 mg / kg oleja).

Skúste sa zamyslieť kde ste to videli:))))

Ježibaba guľatohlavá