Táto parná 3D drevená lokomotíva puzzle je veľmi podrobnou malou kópiou skutočnej parnej lokomotívy viktoriánskeho veku. Skladá sa z 538 komponentov. Rozmery: 56 x 12 x 12 cm. Na zostavenie mechanického modelu je potrebných asi 10 hodín. Na zostavenie drevenej skladačky nepotrebujete náradie ani lepidlo. Po zostavení máte 3 samostatné komponenty: stroj, tender a koľaj, ktoré sú dostatočne dlhé na to, aby bolo možné študovať fungovanie všetkých mechanizmov tohto modelu vlaku pre dospelých.

Drevené puzzle, samostatné komponenty, puzzle model vlaku pre dospelých

Táto parný stroj z dreva má tri pracovné metódy: jazdu dopredu, dozadu a voľnobeh. Voľnobežný režim sa používa na štúdium spôsobu práce lokomotívy. Rôzne režimy Ugears sa vyberajú pomocou malého prepínača na stránke. Puzzle pre dospelých sú vyrobené z ekologických materiálov, používajú najkvalitnejšiu preglejku a boli vyrezané s jemnou presnosťou moderného presného lasera, ktorý dodáva drevu hladký a opálený vzhľad. Táto sada obsahuje množstvo malých detailov, vďaka ktorým je táto hračka vláčikom tiež skvelou dekoráciou pre váš domov alebo kanceláriu.

Tento drevený model je rovnako vhodný pre dospelých i tínedžerov, ktorí radi zvládajú náročné úlohy a majú radi štúdium mechanizmov mechanických vecí. Nepotrebujete náradie ani lepidlo.

puzzle drevený model je rovnako vhodný pre dospelých i puzzle tínedžerov