Aby sme pomohli pri výbere elektrickej kolobežky pre Slovensko, tak pridáme aj značku Joyor. Všetky elektrické kolobežky Joyor sa týkajú jednoduchosti použitia, všestrannosti a pohodlia. Sú navrhnuté tak, aby uľahčili mestské dochádzanie, vďaka čomu je ich váha jednou z kľúčových charakteristík, ktoré je potrebné zohľadniť. Joyor X5S má celkovú hmotnosť 15 kilogramov, sú dosť ťažké. Rovnako dôležité pri zvažovaní ľahkosti vášho dochádzania sú zložené rozmery elektrického skútra alebo kolobežky, pretože tieto majú veľký význam pri preprave alebo skladovaní.


Elektrické kolobežky Joyor- Joyor A1, F3, X1, X5S, Joyor Y10

Pohodlie a prenosnosť sú samozrejme iba jednou časťou hádanky. Je dôležité vedieť, ako sa elektrický skúter skutočne jazdí a či bude schopný zvládnuť váše konkrétny dochádzanie do práce. … za automobilové pásy VW:)). Ak je vaša cesta hornatá, budete musieť venovať veľkú pozornosť motorickému výkonu, pretože to je kľúčom k tomu, aby ste sa vy a váš skúter dostali do kopca. Životnosť batérie a doba nabíjania sú tiež dôležité faktory, ktoré je potrebné zohľadniť. Batéria Joyor X5S má kapacitu batérie 624 Wh.


Kolobežka elektrická Joyor A1 čierna
Elektrická kolobežka Joyor
A1 čierna
Kolobežka elektrická Joyor F3 biela
Elektrická kolobežka Joyor
F3 biela
Kolobežka elektrická Joyor F3 čierna
Elektrická kolobežka Joyor
F3 čierna
Kolobežka elektrická Joyor X1 čierna
Elektrická kolobežka Joyor
X1 čierna

Teraz niečo o do bezpečnosti. Brzdy sú jedným z najdôležitejších bezpečnostných prvkov elektrického skútra a môžu byť jediným rozdielom medzi bezpečne dokončenou cestou a výletom do pohotovostnej miestnosti. Pre elektrické skútre je k dispozícii množstvo rôznych brzdových možností, z ktorých všetky majú svoje výhody a nevýhody. Kotúčové brzdy majú najlepšiu brzdnú silu, poskytujú vynikajúcu kontrolu a dobre fungujú vo všetkých podmienkach, hoci vyžadujú údržbu a sú zvyčajne najdrahšie. Nožné brzdy sú ľahké, jednoduché a nevyžadujú žiadnu údržbu, ale majú tendenciu zlého výkon v porovnaní s inými typmi, aktivujú sa pomalšie a potrebujú špecifickú polohu pri jazde. Bubnové brzdy sú tiež nenáročné na údržbu a majú lepšiu výkonnosť, najmä za mokra, ale ich rozloženie je ťažšie a zložitejšie.


Kolobežka elektrická Joyor X5S biela
Elektrická kolobežka Joyor
X5S biela
Kolobežka elektrická Joyor X5S čierna
Elektrická kolobežka Joyor
X5S čierna
Kolobežka elektrická Joyor Y10 čierna
Elektrická kolobežka Joyor
Y10 čierna

Odpruženie môže tiež pomôcť dosiahnuť plynulejšiu jazdu. Aj keď nie všetky elektrické skútre sa dodávajú so zavesením, veľa modelov sa dodáva s predným alebo zadným odpružením alebo oboma. Joyor X5S má predné. V súčasnosti je množstvo elektrických skútrov vybavených vstavanými svetlami. Možnosti sa líšia v závislosti od predných aj zadných svetiel, iba predných svetiel alebo iba zadných svetiel. Joyor X5S sa dodáva s oboma svetlami takže sú vhodné, lebo jazdia aj po tme, ak dochádzate na nočnú smenu. Bezpečnosť sú vysoké priority.!


Elektrické kolobežky City Boss

Kolobežka elektrická City Boss GT 8 čierna
Elektrická kolobežka City
Boss GT 8
Kolobežka elektrická City Boss GV 5 čierna
Elektrická kolobežka City
Boss GV 5
Kolobežka elektrická City Boss GX 2 čierna
Elektrická kolobežka City
Boss GX 2