Vlasová kozmetika s argánovým olejom, šampóny. kondocionéry, opaľovacie masla. Približne 29–36% obsahu mastných kyselín v arganovom oleji pochádza z kyseliny linolovej alebo omega-6, čo z nej robí dobrý zdroj tejto esenciálnej živiny. Má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Rôzne fenolické zlúčeniny v arganovom oleji sú pravdepodobne zodpovedné za väčšinu svojich antioxidačných a protizápalových schopností. Arganový olej je bohatý na vitamín E alebo tokoferol, v tuku rozpustný vitamín, ktorý slúži ako silný antioxidant na zníženie škodlivých účinkov voľných radikálov.

Vlasová kozmetika s argánovým olejom od Herbal Essences, Eveline Cosmetics, Natura Siberica, Planeta Organica

Herbal Essences kondicionér repair argan oil of morocco 360ml

Herbal Essences kond. Repair Argan oil of morocco 360ml Tento kvalitný kondicionér s nevšednou vôňou navráti život vašim vlasom. Je obohatený o bio bylinné esencie, antioxidačné zmesi, aloe a morské riasy.

HE kondicionér Repair Argan oil of morocco 360ml

Herbal Essences šampon repair argan oil of morocco 400ml

Herbal Essences šampon. Repair Argan oil of morocco 400ml Šampón je vyrobený 90 % z prírodných zložiek. Obsahuje arganový olej z Maroka ako aktívny antioxidant, ktorý vaším namáhaným vlasom dopraje výživu a obnoví ich hebkosť.

HE šampon Repair Argan oil of morocco 400ml

Rakytnikový balzam pre normálne a mastné vlasy – výživa a obnova 400ml

Rakytnikový balzam pre normálne a mastné vlasy – Výživa a obnova Altajský rakytníkový organický olej, organický marocký arganový olej, organický malina arktická, Kurilský čaj, hloh a divoké mäta, vitamíny A, B2, B6, C

Rakytnikový balzam pre normálne a mastné vlasy - Výživa a obnova 400ml

Eveline cosmetics argan, keratín – maska na vlasy 8v1 300ml

Eveline Cosmetics Argan, Keratin – maska na vlasy 8v1 300 ml Maska pre farbené, zosvetlené, oslabené a poškodené vlasy. Pre obnovu a ochranu farby vlasov.

Eveline Cosmetics Argan + Keratín - Maska na vlasy 8v1 300ml

Chi argan oil plus moringa oil rejuvenating masque 237ml

CHI Argan Oil Masque 237 ml Intenzívna, hľbkovo vyživujúca maska na ošetrenie suchých vlasov. Vracia vlasom hydratáciu, lesk a uhladenie.

CHI Argan Oil plus Moringa Oil Rejuvenating Masque 237ml

Planeta organica maska na vlasy arganovník 300ml

Bohatá maska na vlasy Arganovník Bohatá vlasová maska Arganovník je navrhnutá špeciálne pre efektívnu starostlivosť o vlasy a výživu, ako aj na ochranu pred vplyvom okolia.

Planeta Organica Maska na vlasy Arganovník 300ml

Rakytníkový kondicionér v spreji 125ml

Rakytníkový kondicionér v spreji Tento sprej vlasom poskytuje totožnú ochranu akú poskytuje nášmu telu oblečenie a obnovuje ich poškodenú štruktúru. Robí vlasy zdravé, živé, jemné, hladké a splývavé ako hodváb. Vďaka obsahu vitamínov a aminokyselín, vyživuje a regeneruje vlasy. Altaiský rakytníkový olej, marocký arganový olej a olej zo semien bieleho sibírskeho ľanu prispievajú k tvorbe keratínu, ktorý zaisťuje pevnosť a lesk vlasov. Hodvábne proteíny zaceľujú povrch vlasov a tvoria ich ochrannú vrstvu, hydratujú a obnovujú ich, robí vlasy hodvábne hladké.

Rakytníkový kondicionér v spreji 125ml

Eveline cosmetics argan, keratín – kondicionér na vlasy 8v1 200ml

Eveline Cosmetics Argan, Keratin – kondicionér na vlasy 8v1 200 ml Exkluzívny vlasový kondicionér na komplexnú obnovu vlasovej štruktúry a ochranu farby. Je určený pre vlasy farbené, zosvetlené a zničené. Efekt ako zo salónu je viditeľný už po jeho prvom použití. Technológia Pro-pair 4DTM garantuje účinnú úpravu vzhľadu a vlastnosti vlasu.

Eveline Cosmetics Argan + Keratín - Kondicionér na vlasy 8v1 200ml

H s supreme kondicioner repair 220ml

H&S Supreme Kondicioner Repair 220ml Zmiešané zloženie s rôznymi zložkami proti lupinám, ktoré je jemné aj k dlhým vlasom. S hydratačnými látkami a arganovým olejom budú vaše vlasy vyživené do hĺbky.

H&S Supreme Kondicioner Repair 220ml

Planeta organica kondicionér arganovník 280ml

Kondicionér Arganovník Kondicionér organický Arganovník na vlasy je určený predovšetkým na hlbokú výživu a ošetrenie vlasov. Pomáha chrániť vlasy pred tepelnými účinkami počas stylingu a pred vplyvmi životného prostredia.

Planeta Organica Kondicionér Arganovník 280ml

Revitalon kofeinovy šampón 250ml

VITAR Revitalon KOFEINOVÝ ŠAMPÓN 1×250 ml Podporte rast vlasov a starajte sa o poškodené vlasy šampónom s obsahom kofeínu, ceramidov a arganovým olejom.

Revitalon Kofeinovy šampón 250ml

Revitalon kofeinovy šampón 2x250ml

VITAR Revitalon KOFEINOVÝ ŠAMPÓN DUOPACK výhodné balenie 2×250 ml, 1×1 set Podporte rast vlasov a starajte sa o poškodené vlasy šampónom s obsahom kofeínu, ceramidov a arganovým olejom. Výhodné DUO balenie.

Revitalon Kofeinovy šampón 2x250ml

Rakytníkový šampón pre normálne a suché vlasy – intenzívna hydratácia 400ml

Rakytníkový šampón pre normálne a suché vlasy – Intenzívna hydratácia Jemne čistí a hydratuje vlasy, chráni pred tepelným poškodením pri stylingu. Preniká hlboko do štruktúry vlasov, vyživuje vlasynasýtenými mastnými kyselinami a potrebnými živinami, navracia im zdravie a krásu. Uľahčuje rozčesávanie a modeláciu, robí vlasypoddajné a dobre upraviteľné, vlasy posilňuje a zabraňuje ich lámaniu. Vďaka obsahu vitamínov a aminokyselín, vyživuje a regenerujevlasy. Altaiský rakytníkový olej a marocký arganový olej prispievajú k tvorbe keratínu, ktorý zaisťuje pevnosť a lesk vlasov.

Rakytníkový šampón pre normálne a suché vlasy - Intenzívna hydratácia 400ml

Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov – maximálny objem 400ml

Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov – Maximálny objem Poskytuje maximálny objem, lesk a silu, zároveň chráni vlasy pred tepelným poškodením pri stylingu. Revitalizuje a nadvihuje vlasy užod korienkov bez toho aby ich zaťažoval. Vďaka obsahu vitamínov a aminokyselín, vyživuje a regeneruje vlasy. Po tomto šetrnomumývaní budú Vaše vlasy krásne a nadýchané. Altaiský rakytníkový olej, marocký arganový olej a olej zo semienka bieleho sibírskehoľanu prispievajú k tvorbe keratínu, ktorý zaisťuje pevnosť a lesk vlasov. Žihľavy a šípok Dahruica udržujú vlhkosť hlboko v štruktúre vlasov.

Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov - Maximálny objem 400ml

Eveline cosmetics argan, keratín – šampón na vlasy 8v1 150ml

Eveline Cosmetics Argan, Keratin – šampon na vlasy 8v1 150 ml Intenzívne hydratuje, vyživuje a hlboko regeneruje vlasové vlákna. Šampón dôkladne a jemne umyje farebné, zosvetľované a poškodené vlasy.

Eveline Cosmetics Argan + Keratín - Šampón na vlasy 8v1 150ml

Planeta organica šampón arganovník 280ml

Šampón Arganovník Šampón organický Arganovník je navrhnutý špeciálne pre intenzívne hydratáciu vlasov a pre efektívnu starostlivosť.

Planeta Organica Šampón Arganovník 280ml