Verbatim AZO CD-R Crystal, 700MB, 52x, Verbatim CD-R AZO, RW využíva technológiu MKM ktorá zaisťuje vynikajúcu kvalitu každého záznamu. Výskum a vývoj spoločnosti Mitsubishi Chemical v kombinácii so silnou spoluprácou s výrobcami diskov zaisťuje širokú kompatibilitu diskov Verbatim, čo ich robí ideálnymi na zdieľanie počítačových údajov, domácich videí, fotografií a hudby. Z európskeho čísla je AZO čislo 1 pre zapisovateľné médiá.

Verbatim CD-R, AZO, 700MB, 52x, Spindle Crystal Thermal Printable


700MB, 52x, Verbatim CD-R, AZO

Azo,zdieľanie Verbatim počítačových údajov, domácich videí, fotografií a hudby,  zaisťuje širokú kompatibilitu diskov, Verbatim teraz  je Azo k dispozícii s lesklým povrchom  krištáľu  pre ostrú a jasnú grafiku

Verbatim CD-R AZO 94755 je spindle s 50 diskami a každý disk má kapacitu 700 MB alebo 80 minút. Disky Verbatim CD-R 94755 AZO je možné používať v mechanikách s rýchlosťou až 52x. Disky CD-R Azo 94755 majú biely široký (nábojový) atramentový tlačiteľný povrch. Majú záznamové farbivo Super Azo, ktoré optimalizuje výkon a spoľahlivosť čítania a zápisu a poskytuje lepšiu kvalitu disku.
Biele atramentové disky Verbatim DataLifePlus 52X, tlačiteľné disky CD-R, Hub Print, sú ideálnou voľbou pre plnofarebnú tlač od okraja po okraj, tlač fotografií a textov na atramentových tlačiarňach CD / DVD. Tieto atramentové tlačiteľné disky pozostávajú z jedinečnej bielej povrchovej úpravy pre výnimočnú farebnú reprodukciu fotografií, grafiky alebo iných obrázkov s vysokým rozlíšením. Atramentový tlačiteľný povrch má vynikajúcu absorpciu atramentu a odolnosť, čím poskytuje dlhotrvajúce živé farby. Toto celoplošné médium pre tlač v rozbočovači poskytuje ďalšiu plochu pre tlač na bežných potlačiteľných diskoch. Biele atramentové rozbočovače DataLifePlus od spoločnosti Verbatim, tlačiteľné médiá CD-R, ponúkajú vynikajúci tlačový výkon v kombinácii s našou vysoko kvalitnou technológiou farbenia Super Azo CD-R pre optimálny vysokorýchlostný výkon čítania a zápisu. Biely, atramentový rozbočovač-potlačiteľný disk CD-R 52x, 700 MB / 80 min. Je ideálny pre celoplošnú tlač bez okrajov. Plnofarebná tlač s vysokým rozlíšením a fotografickou kvalitou a kvalifikovaná na použitie v atramentových tlačiarňach CD / DVD od spoločností Primera, Microboards, Epson a ďalších. Kompatibilné s tlačiarňami s vysokým rozlíšením 5 760 DPI a s ostrou a čistou reprodukciou textu. Nahrávacie farbivo Super Azo optimalizuje výkon čítania a zápisu kvalifikovaného hlavnými výrobcami diskov.
Vlastnosti a výhody:
* Biely, atramentový rozbočovač-potlačiteľný CD-R 52x, 700 MB / 80 minút
* Ideálne pre celoplošnú tlač od okraja po okraj
* Plnofarebná tlač s vysokým rozlíšením a fotografickou kvalitou
* Kvalifikované na použitie v atramentových tlačiarňach CD / DVD od spoločností Primera, Microboards, Epson a ďalších
* Kompatibilné s tlačiarňami s vysokým rozlíšením 5 760 DPI
* Ostrá a čistá reprodukcia textu
* Super Azo záznamové farbivo optimalizuje výkon čítania a zápisu, kvalifikované hlavnými výrobcami diskov


VERBATIM CD-R AUDIO 80MIN, 16×, jewel case 10 ks

CD-R AUDIO 80MIN, 16×, jewel case 10 ks

Disc Spindle Crystal Thermal Printable 94938

Verbatim CD-R 94938 s 50 diskami a každý disk má kapacitu 700 MB alebo 80 minút. Disky Verbatim CD-R 94938 je možné používať v mechanikách s rýchlosťou až 52x. CD-R 94938 má lesklý kryštalický povrch potlačiteľný teplou povrchovou úpravou. Majú záznamové farbivo Super Azo, ktoré optimalizuje výkon a spoľahlivosť čítania a zápisu a poskytuje lepšiu kvalitu disku.
Teraz je k dispozícii s lesklým povrchom „krištáľu“ pre ostrú a jasnú grafiku pomocou farebných termálnych tlačiarní, preferovanou voľbou je balíček Verbatim DataLifePlus CD-R Color Thermal 50-pack. Tieto disky CD-R s 52-násobnou rýchlosťou, ktoré sú certifikované na použitie s technológiou tlače Rimage Everest a inými farebnými termotlačiarňami, majú strieborný „krištáľový“, tepelný povrch odolný voči poškriabaniu.

Tento povrch optimalizuje tepelnú tlač pre vynikajúcu reprodukciu grafického textu a log vo vysokom rozlíšení. Ideálne pre kopírovanie CD. Disky sú vybavené patentovaným inovatívnym farbivom „Super Azo“, ktoré poskytuje dlhodobú bezpečnosť údajov a vynikajúcu odolnosť proti UV žiareniu. Rovnako ako u všetkých optických výrobkov Verbatim, aj na tieto farebné tepelné potlačiteľné disky CD-R sa vzťahuje obmedzená doživotná záruka.

Funkcia a výhody:

* 80-minútové / 700 MB vysokorýchlostné 52-násobné nahrávanie
* Certifikované kompatibilné s technológiou tlačiarne Rimage Everest Thermal
* Optimalizovaná farebná tlačiteľná vrstva
* Poskytuje vynikajúcu reprodukciu farebného textu a grafiky
* Kompatibilné s Rimage a inými farebnými termotlačiarňami
* Vysokorýchlostná / vysokovýkonná technológia Super Azo Dye
* Obmedzená doživotná záruka