Van Cleef and Arpels First Eau de Toilette Spray. Táto luxusná, jemná, kvetinová vôňa, ktorú uviedol Van Cleef v roku 1976, sa odporúča na romantické nosenie. Obsahuje zmes broskyne, jazmínu a konvalinky s príchuťou tuberózy, čiernych ríbezlí, vetiveru a dubového machu.

Van Cleef and Arpels First Eau de Toilette Spray

Van Cleef and Arpels First Eau de Toilette Spray


Xerjoff 17/17 Irisss Eau de Parfum Spray. Irisss zosobňuje sofistikovaný pôvab rozkvitnutej záhrady. Pozýva do sveta zmyselných púdrových tónov, stopu jemných kvetinových odtieňov, závan dymovej chuti a upokojujúci povrch dreva. Semená mrkvy, karafiát a bergamot tvoria úvodnú trojicu. Akord dúhovky s fialkou, ružou, ylang-ylang a jazmínom spája nádherné srdce, ktoré čerpá z najikonickejších kvetinových parfumov. Suchý vetiver, benzoín, céder, kadidlo a pižmo dodajú poslednú vrstvu, hlboký a dymový základ.

Xerjoff 17/17 Irisss Eau de Parfum Spray


Xerjoff 1861 Naxos Eau de Parfum Spray. Naxos prináša zhovievavý šepot Sicílie v akorde sladkej vône, citrusov a aromatických akordov. Vyrezáva čistý otvor s tónmi bergamotu, levandule a citrónu. Stredné tóny pokvapkajú medom zmes hladkého kašmíru, škorice a jazmínu. Základné tóny doplnené o kombináciu tabaku, fazule tonka a vanilky.

Xerjoff 1861 Naxos Eau de Parfum Spray


Xerjoff 1861 Renaissance Eau de Parfum Spray. Renaissance od Xerjoff oslavuje bohatú kultúru talianskej minulosti sviežou a autentickou zmesou talianskych citrusov, sviežich zelených tónov a aromatického šepotu. Bergamot, petitgrain, citrón Amalfi a mandarínky vytvárajú ostrý a energizujúci otvor. Mäta, konvalinka a ruža stelesňujú srdce. Amber, pižmo, céder a pačuli dopĺňajú vôňu.

Xerjoff 1861 Renaissance Eau de Parfum Spray


Xerjoff 1861 Zefiro Eau de Parfum Spray. Zefiro vzdáva hold vznešenosti Ríma v omamnej zmesi dymových vôní, živicových chutí a korenia. Vzrušujúce vrchné tóny označujú vôňu živicou elemi, bielym vínom, artemisiou a bergamotom. Tóny srdca vyvažujú horúci kardamón a škoricu s jemnejšími odtieňmi karafiátu a kosatca. Základné tóny používajú hlboké tóny kadidla, medu, jantáru a dreva.

Xerjoff 1861 Zefiro Eau de Parfum Spray