Reproduktor Tronsmart Force SoundPulse 40 W Bluetooth 5.0 je výkonné zvukové zariadenie, ktoré oživí vašu hudbu vďaka pohlcujúcim zvukom a pokročilým konektivitám. Vďaka vysokokvalitnému zvukovému výkonu a špičkovým funkciám je tento reproduktor navrhnutý tak, aby pozdvihol váš zážitok z počúvania.

Uvoľnite silu zvuku s reproduktorom Tronsmart Force SoundPulse
40 W Bluetooth 5.0
Komplexný prehľad pohlcujúceho zvuku a špičkovej konektivity

Reproduktor Tronsmart Force SoundPulse Speaker poskytuje silný a pohlcujúci zvukový zážitok. So svojim 40W výstupom a vstavaným subwooferom produkuje hlboké basy, bohaté stredy a ostré výšky, čo vám umožní vychutnať si vašu obľúbenú hudbu v celej jej kráse. Či už organizujete párty, relaxujete doma alebo si užívate outdoorové aktivity, Tronsmart Force SoundPulse naplní váš priestor pôsobivým zvukom, ktorý rezonuje s každým úderom.

Uvoľnite silu zvuku s reproduktorom Tronsmart Force SoundPulse 40 W Bluetooth 5.0

Špičkové pripojenie Bluetooth 5.0:
Reproduktor Tronsmart Force SoundPulse, vybavený technológiou Bluetooth 5.0, zaisťuje bezproblémové a stabilné bezdrôtové pripojenie. Spárujte ho so svojím smartfónom, tabletom alebo akýmkoľvek zariadením s podporou Bluetooth a zažite bezproblémové pripojenie s predĺženým dosahom. Technológia Bluetooth 5.0 tiež umožňuje rýchlejší prenos dát a nižšiu spotrebu energie, vďaka čomu získate spoľahlivý a efektívny bezdrôtový zvukový zážitok.

Skutočné bezdrôtové stereo párovanie:
Posuňte svoj zvukový zážitok na vyššiu úroveň spárovaním dvoch reproduktorov Tronsmart Force SoundPulse pre skutočný bezdrôtový stereo zvuk. S technológiou TWS si môžete vychutnať širšiu zvukovú scénu a vylepšenú stereo separáciu. Ponorte sa do zážitku z priestorového zvuku, ktorý zaplní miestnosť a je ideálny na vytvorenie pohlcujúceho zvukového prostredia počas večierkov alebo stretnutí.

Dlhá výdrž a výdrž batérie:
Reproduktor Tronsmart Force SoundPulse Speaker je navrhnutý tak, aby vás sprevádzal na všetkých vašich dobrodružstvách. Vďaka svojej veľkokapacitnej batérii ponúka predĺžený čas prehrávania, vďaka čomu si môžete hudbu užívať celé hodiny. Reproduktor je navyše vyrobený tak, aby odolal nástrahám vonkajšieho použitia vďaka svojej robustnej konštrukcii a vodeodolnosti IPX7. Vezmite si ho so sebou na pláž, k bazénu alebo do akéhokoľvek vonkajšieho prostredia s vedomím, že odolá striekajúcej vode a ponoreniu do vody.

Pohodlné ovládanie a prenosný dizajn:
Reproduktor Tronsmart Force SoundPulse Speaker obsahuje ľahko použiteľné ovládacie prvky, ktoré vám umožňujú rýchly prístup k základným funkciám. Prehrávajte, pozastavujte, preskakujte skladby, upravujte hlasitosť a prijímajte hovory priamo z reproduktora pomocou intuitívnych tlačidiel. Jeho kompaktný a prenosný dizajn umožňuje pohodlné prenášanie a vychutnávanie hudby na cestách.

Či už cestujete, kempujete alebo sa jednoducho presúvate z miestnosti do miestnosti, Tronsmart Force SoundPulse je váš prenosný zvukový spoločník.

Reproduktor Tronsmart Force SoundPulse 40W Bluetooth 5.0 ponúka silný zvukový zážitok, všestranné možnosti pripojenia a odolný dizajn. So svojím pohlcujúcim zvukom, bezproblémovým pripojením Bluetooth, skutočným bezdrôtovým stereo párovaním, dlhou výdržou batérie a prenosným dizajnom je tento reproduktor ideálnou voľbou pre hudobných nadšencov, ktorí oceňujú výnimočnú kvalitu zvuku a pohodlie.

Ponorte sa do sily zvuku s reproduktorom Tronsmart Force SoundPulse Speaker a vychutnajte si vynikajúci zážitok z počúvania kedykoľvek a kdekoľvek. Zvýšte pôžitok z hudby a pocítite pulz zvuku s reproduktorom Tronsmart Force SoundPulse Speaker.