Urtekram to sú aj dánske zubné pasty s Aloe Vera bez fluoru, čisto prírodného zloženia. Čerstvá a ovocná chuť pomarančov. Zubná pasta Urtekram účinne čistí silami prírody a obsahuje silný tím. Krieda, ktorú používajú, bola vytvorená pred miliónmi rokov a jednoducho sa zhromaždila z dna mora a potom sa rozdrvila. To je tiež dôvod, že táto zubná pasta má prirodzenú, svetlo šedú farbu prírodnej kriedy. Okrem toho, táto zubná pasta má vysoký obsah Aloe Vera a tým pomáha chrániť vaše ďasná a poskytuje im nejakú dodatočnú starostlivosť. Extra bonus tiež pridali myrhu, ktorá je známa svojím dezinfekčným účinkom.

Zubná pasta aloe vera 75 ml
Zubná pasta aloe vera
Zubná pasta bieliace
Zubná pasta bieliace
Zubná pasta detská 75 ml
Zubná pasta detská

Starí Egypťania používali myrhu a ďalšie éterické oleje na múmie na odlupovanie, pretože oleje poskytujú nielen príjemnú vôňu, ale aj pomalý rozpad. Vedci teraz vedia, že je to preto, že oleje ničia baktérie a iné mikróby. Navyše, v biblických časoch bolo kadidlo myrhy často v kombinácii s kadidlom spálené na bohoslužbách, aby sa pomohlo vyčistiť vzduch a zabrániť šíreniu nákazlivých chorôb vrátane chorôb spôsobených baktériami. Čiže moji milí, už viete prečo používajú kadidlo pri omši??? Lebo je veľa natlačených ľudi na sebe pri omši a prenos baktérii má zelenú! Sociálny dištanc pomáhal aj v stredoveku, kým neprišiel čierny mor, samozrejme, že prišiel práve v VuHanu z Činy do Benátok. Vygooglite si tú informáciu a zistite krásnu paralelu s dnešným Covid-19, ten sa najprv vybúril v Taliansku, lebo tam sídlia staré bankárské rody.

Klasika a chuť, ktorá bola vždy ukrytá v Urtekram Fenikel a sladké drievka lákavé a robia čistenie zubov pre dieťa hračkou. Táto zubná pasta účinne čistí silami prírody a obsahuje silné zložky.

Zubná pasta eukalyptus 75 ml
Zubná pasta eukalyptus
Zubná pasta mäta s fluórom 75 ml
Zubná pasta mäta s fluórom
Zubná pasta sensitive
Zubná pasta sensitive

Urtekram Tutti frutti je obľúbená medzi deťmi s peknou a ovocnou chuťou, vďaka ktorej je pre dieťa umývanie si zubov hra. Urtekram zubná pasta účinne čistí silami prírody. Zubná pasta má prirodzenú, svetlo šedú farbu prírodnej kriedy. Tieto zubné pasty májú vysoký obsah Aloe Vera, pomáhajú chrániť vaše ďasná a poskytujú im nejakú dodatočnú starostlivosť. Sú bez fluóru.

Zubná pasta tee tree oil 75ml
Tee tree oil
Zubná pasta tutti frutti 75 ml
Tutti frutti
Zubná pasta zelený čaj a mäta 75 ml
Zelený čaj a mäta

Vikingovia sa nezaprú a starajú sa o seba dodnes!

Tento prispevok som vyrobil ako GRID, ale po testovaní som zistil, že Chrome ho jednoducho nepodporuje! Musíte to povoliť ako experiment.
“Pri vytváraní webovej aplikácie je jednou z prvých vecí, ktorá je potrebná, rozloženie obsahu vašej aplikácie. Veľa dizajnérov používa na rozloženie obsahu imaginárne mriežky, či už ide o web alebo aplikáciu. Skupina CSS usilovne pracuje na zjednodušení rozloženia a v rámci toho vytvorila modul rozloženia mriežky CSS, ktorý sa teraz objavuje v prehľadávačoch. Túto funkciu je možné vyskúšať v prehliadači Chrome za experimentálnou vlajkou. Je tiež implementovaná v IE od verzie 10 a pravdepodobne bude čoskoro vo väčšine prehliadačov.”
No čo súdruh komunista Sergey Brin?? Všetky prehliadače ho už majú a designeri webov môžu vyrábať krásne farebné stránky. Bum! Chrome to nemá! a musel som to prerobiť.