Tula štandardný nosič deti 7-20.4kg alebo Standard Carrier, klokanky je ergonomický detský nosič rovnomerne podporuje hmotnosť dieťaťa pre pohodlné nosenie pre rodičov aj pre bábätká. Nastaviteľné polstrované popruhy a bedrový pás z neho robia neuveriteľne pohodlný nosič pre deti a široký panel umožňuje dieťaťu sedieť v polohe M s nohami so žabími nohami pre ergonomické nosenie dieťaťa.


S týmto nosičom detí Tula si užijete na cestách, užijete si prechádzky a potulky bez použitia rúk na cestách. Štýlové nosenie oblečenia od Tula. Noste svoje dieťa tradičným ergonomickým spôsobom s moderným štýlom a pohodlím. Či už ide o výlety po meste alebo dlhé prechádzky po krajine, dopravca Tula je vynikajúcou investíciou, ktorú budete opakovane používať. Páni, klokanky sa aj vás týkajú:))

Tula standard nosič - abracadabra
Tula standard nosič
Tula standard nosič - camosaur
Tula standard nosič
Tula standard nosič - just hanging
Tula standard nosič
Tula standard nosič - lanai
Tula standard nosič

Štruktúrovaný nosič, pohodlný pre vás a dieťa aj pre pranie Bavlna certifikovaná Öko-Tex Standard 100 je vyrobená z najkvalitnejšieho Duraflexu, ktoré sú k dispozícii, vrátane funkcií, ako sú dvojité nastavovacie pásky, ktoré umožňujú dokonalé fit, ďalšie otváranie nôh a vypchávky ramien a veľká kapsa na tvarovanom bedrovom páse obsahuje odnímateľnú kapucu na podporu hlavy dieťaťa pri spánku, chráni pred slnkom alebo vetrom a umožňuje pohodlné dojčenie. Skladujeme široký výber výtlačkov Tula a výšivky ceny sa líšia v závislosti od farby dizajnu.


Tula Free-to-Grow Baby Carrier alebo tiež Tula FTG nosiče deti, klokanky


Tak sem patri táto recenzia:


“Nedávno som si kúpila šport Ergobaby, pretože vraj všetci majú Ergo nosiče detí. A tak túto Ergo vec nenávidím. Nemohla som pripnúť dieťa Jednoducho to nemôžem dosiahnuť, bez ohľadu na výšku úpravy, ktorú som urobila. Znepokojila som sa, povedala manželovi, že by som chcela kúpiť Tulu, LOL. Urobila som to. Inštruktážna brožúra a videá z Youtube boli tak užitočné a ľahko zrozumiteľné. Popruhy sa dajú ľahko nastaviť a zadná spona bola ľahko dostupná! Moje dieťa miluje byť tam. Len spí nepretržite. Ďakujem ti, Tula, za najlepšieho detského nosiča všetkých čias! Mala som už niekoľko rôznych a tento je zďaleka najlepší.”


Tula ftg coast nosič - land before tula
Tula ftg coast nosič
Tula ftg coast nosič - moood
Tula ftg coast nosič
Tula ftg coast nosič - peggy
Tula ftg coast nosič
Tula ftg coast nosič - sophia
Tula ftg coast nosič
Tula ftg nosič - abracadabra
Tula ftg nosič
Tula ftg nosič - french marigold
Tula ftg nosič
Tula ftg nosič - just hanging
Tula ftg nosič

Ľahký, farebný a ľahko použiteľný. Ideálne pre zaneprázdnených rodičov. Predovšetkým je to ľahšie, ako použitie batohu.