Tom Ford Private Blend Neroli Portofino Eau de Parfum Spray. Neroli Portofino je aromatická citrusová vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi tuniského neroli, talianskeho bergamotu, sicílskeho citrónu, mandarínky, levandule, myrty, rozmarínu a horkého pomaranča. Stredné tóny tvoria africký pomarančový kvet, jazmín, neroli a pitosporum; Základné tóny sú ambra, semiačka ambrette a angelika.

Tom Ford Private Blend Neroli Portofino Eau de Parfum Spray

Tom Ford Private Blend Neroli Portofino Eau de Parfum Spray


Tom Ford Private Blend Neroli Portofino Eau de Parfum Spray. Neroli Portofino je aromatická citrusová vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi tuniského neroli, talianskeho bergamotu, sicílskeho citrónu, mandarínky, levandule, myrty, rozmarínu a horkého pomaranča. Stredné tóny tvoria africký pomarančový kvet, jazmín, neroli a Pitosporum, základné tóny tvoria ambra, semiačka Ambrette a Angelica.

Tom Ford Private Blend Neroli Portofino Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Noir de Noir v spreji. Hlboké, zhovievavé, temné a tajomné. Private Blend Noir de Noir, uvedený na trh v roku 2007, odhaľuje zložitú chyprovú vôňu namaľovanú v zemitých tónoch a ružiach. Vôňa vyvoláva tóny čiernej hľuzovky, vanilky, pačuli, oudového dreva a stromového machu.

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Noir de Noir v spreji


Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Oud Wood v spreji. Ak hľadáte ľahko nositeľný parfum Tom Ford so šmrncom, potom je Oud Wood to pravé pre vás. Tom Ford Oud Wood oslavuje to, čo je ohlasované ako jedna z najvzácnejších a najvzácnejších ingrediencií v parfumérii, a predstavuje výraznú a opojnú vôňu, ktorá prominentne zobrazuje svojho menovca. Drevitá ambrová vôňa uvedená na trh v roku 2007, Oud Wood zobrazuje tóny oudu, ružového dreva, santalového dreva, kardamónu, vanilky, ambry, sečuánskeho korenia, vetiveru a fazule tonka. Parfum sa jemne otvára vôňou vanilky, po ktorej nasleduje oud a vetiver. Oud dokáže byť cez to všetko prítomný bez toho, aby bol príliš intenzívny. Táto vôňa Tom Ford je ideálna pre sofistikovaný nos, ktorý si bude užívať potešenie z parfumu, keď sa jeho vrstvy rozvinú. Oud Wood je parfum Tom Ford pre mužov a ženy, ktorí chcú svojou prítomnosťou napodobniť silu bez toho, aby boli arogantní. Táto vôňa je ideálnym spôsobom, ako uviesť milovanú osobu do sveta luxusných parfumov a Oud.

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Oud Wood v spreji


Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Oud Wood v spreji. Oslavujúc to, čo je ohlasované ako jedna z najvzácnejších a najvzácnejších ingrediencií v parfumérii, Oud Wood ponúka výraznú a opojnú vôňu, ktorá výrazne zobrazuje svojho menovca. Drevitá ambrová vôňa uvedená na trh v roku 2007; Oud Wood zobrazuje tóny oudu, ružového dreva, santalového dreva, kardamónu, vanilky, ambry, sečuánskeho korenia, vetiveru a fazule tonka.

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Oud Wood v spreji