Tom Ford Black Orchid Parfum Spray. Edícia Black Orchid Parfum zobrazuje klasické zemité nuansy Black Orchid v silnejšom a silnejšom podaní. Nasýti vrch nádhernými tónmi hľuzovky a slivky. Srdce tvorí fantastický akord čiernej orchidey, ylang-ylang a rumu. Základ vyhladzuje bohatú vrstvu upokojujúceho a exotického pačuli.

Tom Ford Black Orchid Parfum Spray

Tom Ford Black Orchid Parfum Spray


Parfumovaná voda Tom Ford Costa Azzurra v spreji. Costa Azzurra zachytáva oslobodzujúci príval aromatickej vône, ktorá odráža sviežu slobodu morského vzduchu a zelenej krajiny. Naplavené drevo, morské riasy, oud, kardamón, pižmový slez a semienka zeleru tvoria jedinečne aromatický morský vrchol. Srdce tvorí citrusová príchuť s citrónom, mandarínkou, cyprusom, levanduľou, myrtou a artemisiou. Drevitý povrch pochádza z dubu, olibanu, kadidla, vetiveru, vanilky a mastichy.

Parfumovaná voda Tom Ford Costa Azzurra v spreji


Tom Ford Ombre Leather Parfum Spray. Ombre Leather Parfum znovu objavuje opojnú originálnu vôňu s novou úrovňou intenzity. Výrazné kožené objatie sa otvára sviežim prvkom listov fialky a zemitého cédra. Srdce tvorí sladký a zhovievavý jazmínový akord s nádychom kosatca. Základom je intenzívny akord kože, zemité drevo a dymový prvok tabaku.

Tom Ford Ombre Leather Parfum Spray


Parfumovaná voda v spreji Tom Ford Private Blanc Tubereuse Nue. Tubereuse Nue je pôvabný tanec spájajúci ľahkú sviežosť bielych kvetov s upokojujúcimi a teplými fazetami ambry. Sladký jazmín, ľalia a sečuánske korenie vytvárajú svieži jantárový vrch. Tuberózový akord napĺňa srdce dotykmi styraxu, benzoínu a kakaa. Základ uzatvárajú živočíšne akordy semišu, pižma, fazule tonka a dreva oud.

Parfumovaná voda v spreji Tom Ford Private Blanc Tubereuse Nue


Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Bitter Peach v spreji. Bitter Peach je odvážna a zhovievavá vôňa oslavujúca nádherné spojenie lahodnej sladkosti a kyslých okrajov. Broskyne a krvavý pomaranč znamenajú otvor, poznačený dotykmi kardamónu a heliotropu. Srdce tvorí súlad rumu s koňakom, davanou a jazmínom. Indonézske pačuli, santalové drevo, vanilka, fazuľa tonka, benzoín, labdanum a kašmír tvoria základ pre zložité finále.

Parfumovaná voda Tom Ford Private Blend Bitter Peach v spreji