Toaletná voda v spreji Versace Eros Pour Femme. Žiarivá a zmyselná esencia Versace Eros Pour Femme zachytáva prvotnú silu ženy; zmyselná, zvodná vôňa prekypujúca vášňou, Eros Pour Femme je pozvaním odovzdať sa túžbe a prevziať kontrolu nad nezastaviteľnými silami života. Navrchu citrusové a ovocné tóny sicílskeho citrónu, mandarínky, malinového sorbetu a bielych ríbezlí vytvárajú návykovú sviežosť. Ženské kvetinové srdce frézie, magnólie, okvetných lístkov jazmínu a absolútnych kvetov pomarančovníka ustupuje základným tónom bieleho pačuli, ambroxu, zmyselných drevín a pižma, ktoré dotvárajú túto kvetinovo/ovocnú/drevitú vôňu.

Toaletná voda v spreji Versace Eros Pour Femme

Toaletná voda Versace Eros Pour Femme


Versace Oud Oriental Eau de Parfum Spray. Zvodnosť púštneho západu slnka s teplým vánkom vo vzduchu navodzujúcim pocit pohody, Oud Oriental má zmyselnú, takmer afrodiziakálnu vôňu. Je to intenzívna a kráľovská kompozícia s bohatými a ultra ženskými vrchnými tónmi orientálnej ruže, neroli a čierneho korenia, ktoré ustupujú srdcu heliotropu, pačuli a fialky. Suché páperie, zabalené do návykovej hlbokej vône vanilky, ponúka silné krémové tóny santalového dreva a rafinovaný kožený oudový akord.

Versace Oud Oriental Eau de Parfum Spray


Versace Woman Eau de Parfum Spray. Versace Woman je príbeh o zvádzaní, ktorý je oslňujúci ako luxusný sen, ktorý sa vznáša medzi realitou a predstavivosťou; fascinujúca žena, ktorá žije v čarovnom priestore, vo svojom vlastnom svete. Fľaša kľukatá ako ženské telo; elegantné a presiaknuté modernou vitalitou, dokonalou rovnováhou medzi uhladenými, jednoduchými líniami a čírou blaženosťou. Vrchné tóny kvetov a listov frangipani, jazmínu, bergamotu a kvetov eglantíny ustupujú srdcu lotosu, sliviek a malín. Základné tóny tejto kvetinovo/drevitej vône, modrý céder z Libanonu, pižmo, ambra a drevo Inoki, dotvárajú cestu medzi minulosťou a budúcnosťou, dokonalú rovnováhu medzi plnými, hlbokými, lákavými tónmi a bujnými akordmi modernej zvodnosti.

Versace Woman Eau de Parfum Spray


Toaletná voda Versace Yellow Diamond v spreji. Čistý ako slnečné svetlo, Yellow Diamond má mimoriadne jasný odtieň, ktorý vyžaruje ohnivou intenzitou a trblieta sa len tak, ako to dokáže diamant. Podmanivá a zmyselná kvetinovo/ovocná/drevitá vôňa, má vrchné tóny citrónu, hruškového sorbetu, bergamotu a neroli, ktoré ustupujú srdcu pomarančového kvetu, frézie, mimózy a lekna. Základné tóny jantárového dreva, Palo Santo a pižma dopĺňajú čuchovú pyramídu.

Toaletná voda Versace Yellow Diamond v spreji


Toaletná voda Aristocrazy Brave v spreji. Odrazom odvahy, odvážne vzory sú zobrazené prostredníctvom silnej zmesi kvetov, drevín a pižma. Pikantný bergamot a ružové korenie dodávajú svieži a pikantný otvor. Srdce tvorí čajový akord s magnóliou a kvetinovými tónmi. Základ prináša horkosť mandlí, pižma a dreva.

Toaletná voda Aristocrazy Brave v spreji