Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta So de la Renta. Táto osviežujúca, kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 1997 je zmesou ovocia a exotických drevín so spodnými tónmi gardénie a vanilky. Je vhodná na denné nosenie.

Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta So de la Renta

Toaletná voda Oscar de la Renta So de la Renta


Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Volupte. Volupte, ktorú vydal v roku 1992 Oscar de la Renta, je ostrá, jantárová, kvetinová vôňa. Je to zmes melóna, mandarínky, mimózy, karafiátu, konvalinky a jazmínu, sprevádzaná bohatým buketom kadidla a ambry.

Toaletná voda v spreji Oscar de la Renta Volupte


Toaletná voda v spreji Salvador Dali DaliA More. DaliA More je zmyselný portrét ovocnej a kvetinovej chuti, romantické objatie vône dodávajúce rozkvet ženského šarmu. Cukrové jablko, bergamot a hruška poskytujú lákavý otvor. Červené ruže, mučenka a malina vytvárajú sladké srdce s jemnými koláčovými prvkami. Pižmo a krištáľová ambra dodávajú upokojujúci záver.

Toaletná voda v spreji Salvador Dali DaliA More


Toaletná voda v spreji Salvador Dali Dalissime. Dalissime od Salvadora Dalího bola uvedená na trh v roku 1994. Táto ostrá, kvetinová vôňa sa odporúča na denné nosenie. Vrchné tóny tvoria broskyňa, marhuľa, ananás a slivka. Stredné tóny sú konvalinka, ruža, tagete, jazmín a narcis, po ktorých nasledujú základné tóny pižma, vanilky, fazule tonka, liči, ambry, santalového dreva.

Toaletná voda v spreji Salvador Dali Dalissime


Shiseido Ginza Eau de Parfum Spray. Shiseido Ginza skúma sofistikovaný a moderný okraj drevitej vône. Granátové jablko dodáva otvoru kyslastú ovocnú chuť, akcentovanú ružovým nádychom ružového korenia. Srdce vytvára svieže tóny s orchideou, magnóliou, fréziou a jazmínom. Základ je zakončený výraznou silou dreva hinoki, pačuli a santalového dreva.

Shiseido Ginza Eau de Parfum Spray