Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh. Sofistikovaná, ale nie príliš vážna, Daisy Eau So Fresh iskrí slnečnou, pulzujúcou energiou. Táto vôňa, temperamentná inkarnácia pôvodnej Daisy, vzrušuje zmysly jasnou eleganciou a rozmarným šarmom. Rovnako ako žena, ktorá ju nosí, aj Daisy Eau So Fresh nás inšpiruje k tomu, aby sme boli odvážne a ženské, sladké a nepredvídateľné. Lákavé vrchné tóny malín a grapefruitu sa na pokožke lesknú ako slnečné lúče, prehlbujú sa do zmyselného srdca divokej ruže a pižmového sofistikovaného záveru hrejivej slivky a cédrového dreva. Majster parfumér Alberto Morillas, tvorca Daisy Marc Jacobs, tiež zložil túto žiarivú kyticu ovocia a kvetov. Krištáľovo čistá fľaša, ktorá je perfektnou vitrínou jemného ružového elixíru Daisy Eau So Fresh, pozdvihuje rozmar do nových výšin s uzáverom z hravých sedmokrások a popu neónovo žltej farby. Vrchné tóny: iskrivá malina Srdce: kvet fialky a kvety divokej ruže Základ: Creme de Cassis.

Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh

Toaletná voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh


Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum Spray. Bohatý. Vibrujúci. Šumivé. Parfumovaná voda Daisy Eau So Intense je pre ňu novým, hlbším twistom na klasický parfém Daisy. Vôňa, ktorú vytvoril svetoznámy majster parfumér Alberto Morillas, je živá, s iskrivými zábleskami jahôd a hrušiek, ktoré odhaľujú sladké medové a elegantné srdce z ruží. Pretrvávajúca stopa jemnej vanilky, vyvážená sviežim zeleným machom, vás zahalí do skutočne jedinečnej, lákavej zmesi. Vôňa inšpirovaná zlatou žiarou západu slnka evokuje pocit zahryznutia sa do šťavnatej jahody v teplom jarnom dni.

Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda v spreji Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Daisy ever so fresh je dlhotrvajúca vôňa, ktorá má buket šťavnatých citrusových tónov, ktoré zachytávajú rozmarný pocit škvrnitého slnečného svitu, so žiarivou ružovou vodou, ktorá jej dodáva vrodený kvetinový nádych. Kašmírové drevo zahalí vôňu do vzdušného, no energického tepla.

Parfumovaná voda v spreji Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh


Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet. Daisy Love Eau So Sweet zachytáva návykového a neodolateľného ducha Daisy Love s nečakanou sladkou sviežosťou. Šumivé biele maliny odhaľujú žiarivú osobnosť, zatiaľ čo jemná kvetinová vzdušnosť a jemné pižmo vás ponoria do sladkosti okamihu. Táto svieža gurmánska vôňa vytvára lákavú atmosféru, ktorá skutočne vystihuje jej meno. Hlava: biela malina, bergamot, kryštalizované morušky Srdce: okvetné lístky sedmokrásky, jasmínový mliečny základ Noty: cukrové pižmo, biele dúhovky

Toaletná voda v spreji Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet


Marc Jacobs Decadence Eau de Parfum Spray. Marc Jacobs prináša svoju neúctivú estetiku na novú úroveň pôvabu a luxusu s Decadence, zmyselnou vôňou rovnako opojnou ako žena, ktorá ju nosí. Vôňa Dekadencia pre ženy zvádza zmyselnými vrchnými tónmi šťavnatej talianskej slivky zabalenej do zlatého šafranu a zamatového kvetu kosatca, ktorý potom prekvitá do extravagantnej kytice bulharských ruží a krémového jazmínu. S opulentnou povrchovou úpravou teplých, opojných drevín a sexi tekutej ambry zanecháva Decadence príťažlivú stopu a nezabudnuteľný dojem. Decadence, vyvinutý majsterkou parfumérkou Annie Buzantian, hovorí k žene, ktorá si vytvára vlastné pravidlá. Smaragdovo-zelený flakón inšpirovaný ikonickou kabelkou Marca Jacobsa oslovuje jej lásku k luxusnému remeslu.

Marc Jacobs Decadence Eau de Parfum Spray