Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis. Aqua Universalis je unisex vôňa skúmajúca chladivé citrusové akordy a prekypujúca jasnou, slnečnou energiou. Podmanivý strih bergamotu a citrónu dodáva vôni dráždivý svieži otvor. Srdce obsahuje očarujúce pole žiarivo bielych kvetov pred základom zhovievavého a útulného pižma. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis

Toaletná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis


Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte Eau de Parfum Spray. Aqua Vitae Cologne Forte je svieža a slnečná vôňa prinášajúca svieže citrusové vône pre iskrivú a intenzívnu sviežosť. Kalábrijský bergamot sa spája so sicílskou mandarínkou, ostrou a korenistou citrusovou príchuťou. Krémová zmes pižma dodáva zmyselný základ.

Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae Cologne Forte Eau de Parfum Spray


Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae. Plné a zmyselné objatie upokojujúcej vône, Aqua Vitae je jasná citrusová vôňa otvárajúca sa iskrivým akordom bergamotu a citrónu. Guaiacové drevo dodáva zemitý nádych predtým, ako sa vôňa usadí do krémovej zmesi vanilky, hedionu a fazule tonka.

Toaletná voda v spreji Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae


Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Petit Matin v spreji. Petit Matin je žiarivá vôňa stelesňujúca krásu úsvitu prostredníctvom žiarivých citrusov a jemných ambrových tónov. Citrón, pomarančový kvet a levanduľa umožňujú čistú a osviežujúcu vôňu. Litsea cubeba a hloh dodávajú jedinečnú sladkosť a chuť. Ambroxan a pižmo vytvárajú útulný záver.

Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Petit Matin v spreji


Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Petit Matin v spreji. Petit Matin je žiarivá vôňa stelesňujúca krásu úsvitu prostredníctvom žiarivých citrusov a jemných ambrových tónov. Citrón, pomarančový kvet a levanduľa umožňujú čistú a osviežujúcu vôňu. Litsea cubeba a hloh dodávajú jedinečnú sladkosť a chuť. Ambroxan a pižmo vytvárajú útulný záver. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Parfumovaná voda Maison Francis Kurkdjian Petit Matin v spreji