Toaletná voda v spreji Jimmy Choo L’Eau. Kvetinovo-ovocná vôňa prvýkrát uvedená na trh v roku 2017. Obsahuje vrchné tóny ibišteka a bergamotu, srdcové tóny nektárinky a pivónie a základné tóny cédru a pižma.

Toaletná voda v spreji Jimmy Choo L'Eau

Toaletná voda Jimmy Choo L’Eau


Montblanc Individuelle Femme Eau de Toilette Spray. Montblanc Individuelle Femme je sexi a zmyselná; zaujimave a prijemne. Rovnako ako žena, pre ktorú bol vytvorený, žena Individuelle – výnimočná, vo všetkých smeroch. Nikdy nenasleduje. Radšej vedie. Robí obrovské kroky, ktoré ju vzďaľujú od trendu a tradície. Táto žena je skôr obrazoborcom ako ikonou, inštinktívne mení pravidlá; mení vnímanie na ceste. Táto vôňa sa zrodila na oslavu ženy, ktorá žije podľa vlastných pravidiel a miluje podľa vlastných noriem. A tak je vôňa sexi a zmyselná, pútavá a rozkošná. Montblanc Individuelle Femme, tajomná a zvodná vôňa s tónmi ružového zálivu, lotosového kvetu, ambry a pižma. Toto je ženskosť, úplná. So všetkými svojimi úskokmi, so všetkou svojou sexicitou, so všetkým prekvapením.

Montblanc Individuelle Femme Eau de Toilette Spray


Toaletná voda v spreji Montblanc Presence D’Une Femme. Svieža sviežosť praskajúcich ananásových listov sa spája so šumivou všadeprítomnou arómou korenia a mandarínky. Moderná kvetinová kytica cyklámenu a orchidey a záverečný pocit zo santalového dreva, palisandrového dreva, vanilkového kvetu a pačuli.

Toaletná voda v spreji Montblanc Presence D'Une Femme


Montblanc Signature Eau de Parfum Spray. Montblanc’s Signature je krásna kvetinová ambrová vôňa využívajúca sladkosť vanilky spolu s kvetinami. Inšpiruje modernú eleganciu, odrážajúcu otvor sladkej klementínky. Srdce spája magnóliu, ylang-ylang a pivóniu do rafinovanej sviežosti. Základ prináša vanilku, biele pižmo a benzoín.

Montblanc Signature Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Tom Ford Black Orchid v spreji. Black Orchid bola uvedená na trh v roku 2006, táto súčasná vôňa sa otvára vrchnými tónmi jazmínu, gardénie, čiernych ríbezlí, citrónu, bergamotu a mandarínky. Stredné tóny sú orchidea, korenisté tóny, ovocné tóny a lotos, základné tóny sú vetiver, pačuli, santalové drevo, kadidlo, ambra, čokoláda a vanilka.

Parfumovaná voda Tom Ford Black Orchid v spreji