Toaletná voda v spreji Jennifer Lopez Glow. Táto vôňa od Jennifer Lopez je svieža, sexi a čistá. Má vrchné tóny pomarančového kvetu, grapefruitu a citrusov, stredné tóny ruže, santalového dreva a ambry a spodné tóny jazmínu, vanilky, pižma a kosatca.

Toaletná voda v spreji Jennifer Lopez Glow

Toaletná voda Jennifer Lopez Glow


Parfumovaná voda Jennifer Lopez Live v spreji. Live by Jennifer Lopez je skutočne kvetinová jantárová vôňa skonštruovaná s 3 kľúčovými aspektmi: opojná energia, príjemná zmyselnosť a sexi intimita. Vrchné tóny talianskeho pomaranča, sicílskeho citrónu a ananásu. Srdce korenistej fialky, červených ríbezlí a pivónie. Základné tóny karamelových bôbov tonka a santalového dreva. Dizajn fľaše J Lo Live oslavuje energiu a pohyb tanca prostredníctvom hravo vyrazených „stúh“, ktoré sa točia okolo fľaše.

Parfumovaná voda Jennifer Lopez Live v spreji


Toaletná voda v spreji Jennifer Lopez Miami Glow. Sexy zmes tropického ovocia, trblietavých kvetinových tónov a zmyselnej ambry a pižma, táto zmyselná vôňa je taká horúca ako jej menovkyňa a je ozdobená farebným plážovým náramkom zakončeným bronzovým žabkovým kúzlom.

Toaletná voda v spreji Jennifer Lopez Miami Glow


Jennifer Lopez One Eau de Parfum Spray. Jennifer Lopez One prináša zmyselnú pôvabnosť zobrazenú prostredníctvom zemitých tónov a chutí. Ružové korenie, broskyňový kvet a frézia lákajú na svieži a podmanivý otvor. Priezračné drevo, céder a jazmín umožňujú drevitému srdcu rozvíjať charakter vône. Semiš, dubový mach a santalové drevo uzatvára hladký základ.

Jennifer Lopez One Eau de Parfum Spray


Jennifer Lopez Promise Eau de Parfum Spray. Trvalý komfort odrážajúci intímnu povahu prísľubu. Promise by Jennifer Lopez pozýva zemité drevá spolu s púdrovými kvetinami a vytvára jemne zmyselnú a v konečnom dôsledku ženskú vôňu. Talianske mandarínky vytvárajú citrusový hrebeň v kombinácii s hruškou nashi a ružovým korením. V srdci je sladký zimolez s jazmínom a koreňom kosatca. Základ spája bohaté santalové drevo s ambrou a kašmírom.

Jennifer Lopez Promise Eau de Parfum Spray