Toaletná voda Issey Miyake L’Eau d’Issey v spreji. Vrchné tóny: kvetinové duo z lotosu a ruže. Tóny srdca: sprostredkujú ľahkú zmyselnosť v kombinácii ľalie a sviežej kytice kvetov. Základné tóny: Vzácne drevité základné tóny brilantne dopĺňajú čuchovú stopu. Toaletná voda L’Eau d’Issey je nadčasová a výrazná vôňa. Bujná biela kytica kvetov umocnená sviežosťou vody. Všetko to začalo vodou, prameňom života, originálnym prvkom, surovinou, zdrojom nekonečných možností Kvapka, z ktorej vznikla prvá vôňa Issey Miyake. Kvapka stretávajúca sa s prvkami, voda, ktorej tvar rozpráva flakón. Vôňa, ktorej vôňa evokuje kvapku vody na ženskej pokožke. Issey Miyake chcel, aby sa L’Eau d’Issey uchovávala vo fľaši, ktorá by mohla prekročiť čas a módu. Vôňa v ostrom a štíhlom flakóne, ktorého línie pripomínajú zavesenú kvapku. Jeho čiapočka zakončená korálkou evokuje spomienku. Keď Issey Miyake jednej noci v Paríži pozoroval Eiffelovu vežu, videl na jej vrchole svietiť mesiac. Táto vízia inšpirovala

Toaletná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey v spreji

Toaletná voda Issey Miyake L’Eau d’Issey


Toaletná voda Issey Miyake L’Eau d’Issey IGO v spreji. Objavte Eau d’Issey, nadčasovú vôňu Issey Miyake, v novom a inovatívnom formáte. Flakón ISTAY, uzáver IGO: IGO je vôňa dva v jednom cestovateľského formátu, ktorá vás nabáda vydať sa za dobrodružstvom a objaviť jeho ikonickú vôňu. S IGO sa Issey Miyake ukazuje ako inovatívna sila. Na vytvorenie tohto nového formátu boli potrebné štyri roky výskumu a vývoja. Vďaka svojej zjavnej jednoduchosti je IGO bezprecedentnou inováciou v priemysle vôní, ktorá bola predmetom patentovej prihlášky. L’Eau d’Issey je jednoduchá a priekopnícka kompozícia. Parfém, ktorého vôňa evokuje kvapku vody na ženskom tele. Existujú dve kvetinové tóny hlavy: lotos a ruža. Srdce rozvíja ľahkú zmyselnosť, mieša kyticu ľalie a čerstvých kvetov. Vzácny drevený základ uzatvára čuchovú brázdu šmrnc. Svojím predĺženým, monolitickým dizajnom vzdáva IGO hold vzhľadu ikonickej fľaše l’Eau d’Issey: kužeľ, guľa, základňa, ktorá sa tiahne k nebu, zakončená guľou.

Toaletná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey IGO v spreji


Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Petale de Nectar Eau de Toilette Spray. Táto sladká, vodná kvetinová vôňa jemne prekvitá arómou jari. Vrchnú notu tvorí jemná, čistá hrušková šťava doplnená jemným, sladkým medom. Stredná nota je medeno-hnedá ruža v plnom kvete. Základom je osviežujúca morská vôňa ambry a kašmíru, ktorá rozochvieva lupene kvetov.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectar Eau de Toilette Spray


Issey Miyake L’Eau d’Issey Pure Petale de Nectar Eau de Toilette Spray. Krásu L’Eau D’Issey Pure Petale de Nectar vykresľuje kvitnúca pôvab sladkých gurmánskych a kvetinových vôní. Táto vôňa, žiarivý portrét rozkvitnutej záhrady, poskytuje trblietavú žiaru, ktorú otvára šťavnatá hruška a sladký med. Srdce tvorí romantická stopa sladkých ruží, kým vôňa nakoniec skončí na krémovom santalovom dreve, ambre a kašmírovom dreve.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pure Petale de Nectar Eau de Toilette Spray


Parfumovaná voda Jennifer Lopez Enduring Glow v spreji. Ovocná kvetinová vôňa dodávajúca lahodný otvor chrumkavého bergamotu, šťavnatého liči a hrušky. V srdci sa snúbi krásna magnólia s pivonkou a zelenou sviežosťou lístkov fialky. Základ obsahuje bohatý dôraz na santalové drevo, pižmo a ambru.

Parfumovaná voda Jennifer Lopez Enduring Glow v spreji
cambridge-audio-axa35

Cambridge Audio Axa35, európsky trh