Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver. Kolekcia Aqua Allegoria oslavuje mnohé krásne stránky prírody s osviežujúcimi vôňami inšpirovanými prírodnými akordmi. Nerolia Vetiver využíva očarujúcu čistotu neroli, ľahkého a očarujúceho kvetu so sladkými citrusovými akcentmi, doplnenými o dotyk bazalky. Akord figy prináša do srdca ovocnú šťavnatosť. Základ prináša hlboký a upokojujúci vetiver.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver

Toaletná voda Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole. Aqua Allegoria Nettare Di Sol je jasná a očarujúca letná vôňa nesúca teplo slnka cez polia bielych kvetov a medových citrusov. Pomarančový kvet, bergamot a vodné tóny vytvárajú osviežujúcu vôňu. Slnečné tóny nesú srdce medzi dotykmi magnólie, ruže a jazmínu. Luxusný med naplní základ lahodnou gurmánskou sladkosťou.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia. Aqua Allegoria Orange Soleia má jasnú a očarujúcu citrusovú príchuť, teplé objatie letných vetrov a slnečné kúzla. Tart krvavý pomaranč tancuje so sladšími tónmi bergamotu a ružového korenia a vytvára otvor. Petitgrain a mäta vytvárajú ostré srdce sviežeho korenia. Pižmo a fazuľa tonka poskytujú základ útulného pohodlia.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita. Jasná, živá vôňa Pera Granita rozžiari zmysly očarujúcim citrusovým akordom grapefruitu, bergamotu a citrónu. Pomarančový kvet, osmanthus, hruška a hedión tvoria srdce. Vôňu dopĺňa pižmo, dubový mach a céder.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa. Podmanivá svieža vôňa, ktorá pramení v dlani popredného tónu ruže, aby zdôraznila pôvabné kvetinové a svieže citrusy. Bublinková vôňa s povzbudivou, radostnou vôňou a silnou pikantnou príchuťou. Aqua Allegoria Rosa Rossa stelesňuje otvor liči, bergamotu, citrónu a čiernych ríbezlí. Srdce rozbúcha akord ruží popri sviežej pivónii. Základ oblieka drevité tóny vrátane cédru, okrem pižma a Iso E Super.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa