Toaletná voda Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette Spray. Táto jedinečná aromatická kvetinová vôňa je zmyselne žiarivá, žiarivá a veľmi ženská s nesmiernou citlivosťou a eleganciou. Medzi tóny prekypujúce ružami a naplnené badiánom a listom verbeny patrí ruža centifolia, ruža pivónia, ruža fantasia, ruža mučenka, ruža emócií, list verbeny a badián.

Toaletná voda Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette Spray

Toaletná voda Givenchy Very Irresistible Eau de Toilette Spray


Toaletná voda v spreji Givenchy Ysatis. Ysatis, ktorú vytvoril Givenchy v roku 1985, je elegantná, jemná, drevitá vôňa. Táto ženská vôňa obsahuje zmes mandarínky, dubového machu, ruže, kosatca, vanilky, klinčeka a ambry a je vhodná na denné nosenie.

Toaletná voda v spreji Givenchy Ysatis


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria. Bergamote Calabria prináša závan čerstvého vzduchu, citrusový vietor revitalizujúcej pikantnej vône s hravými a slnečnými tónmi. Kalábrijský bergamot zachytáva vrchné tóny s dominantnou citrusovou prítomnosťou. Srdce je nabité zábleskom zázvoru a kardamónu, ktoré sa vyhrieva v korenistom teple. Drevité základné tóny sa spájajú s pižmom pre upokojujúci záver.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia. Kolekcia Aqua Allegoria oslavuje mnohé krásne stránky prírody s osviežujúcimi vôňami inšpirovanými prírodnými akordmi. Flora Salvaggia sa vyznačuje sviežou a príjemnou vôňou, ktorá spája sviežosť kvetinových kvetov a chladivé vodné akordy. Otvorenie používa poľné kvety spolu s vodnatými tónmi, melónom a fialkou. Srdce prináša jas a teplo slnečných tónov vedľa jazmínu a pomarančového kvetu. Základ zakončuje lôžko z kosatca a bieleho pižma.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Flora Salvaggia


Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic. Aqua Allegoria Mandarine Basilic sa vyžíva v súde jasných a krásnych prírodných vôní. Pozýva zmysly na cestu citrusov a sviežich zelených tónov, počnúc infúziou klementínky, horkého pomaranča, pomarančového kvetu, zeleného čaju a brečtanu. Srdcové tóny ochutnajú rad sviežich a aromatických tónov s harmančekom, pivonkou, bazalkou a mandarínkou. Nakoniec, duet santalového dreva a jantáru uzatvára vôňu a zaisťuje teplý a útulný záver.

Toaletná voda v spreji Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic