Toaletná voda v spreji Givenchy Live Irresistible Blossom Crush. Pozitívna a živá vôňa plná živých kvetov. Live Irresistible Blossom Crush využíva hlboké tóny ruží spolu s čerstvou pivóniou na vytvorenie očarujúceho, ale ľahkého a pôvabného kvetinového akordu. Kakao dodáva vôni nezvyčajnú korenistú, horkú vôňu a pižmo ju dopĺňa útulnými, teplými tónmi.

Toaletná voda v spreji Givenchy Live Irresistible Blossom Crush

Toaletná voda Givenchy Live Irresistible Blossom Crush


Toaletná voda v spreji Givenchy Live Irresistible Blossom Crush. Svieža a pulzujúca vôňa plná živých kvetov. Live Irresistible Blossom Crush využíva hlboké tóny ruží spolu s čerstvou pivóniou na vytvorenie očarujúceho, ale ľahkého a pôvabného kvetinového akordu. Kakao dodáva vôni nezvyčajnú korenistú, horkú vôňu a pižmo ju dopĺňa útulnými, teplými tónmi.

Toaletná voda v spreji Givenchy Live Irresistible Blossom Crush


Parfumovaná voda Givenchy Live Irresistible Rosy Crush v spreji. Ružový príval iskrivej kvetinovej vône. Live Irresistible Rosy Crush umožňuje energiu, ktorá dodáva svieže a ženské sebavedomie. Úvodný akord dodáva goji bobule do zmesi ružového ružového korenia a citrusov bergamotu, citrónu a pomaranča. Srdce sľubuje výrazný tón ruže vedľa pivonky. Základ dodáva pačuli s pižmom, ambroxánom a vanilkou.

Parfumovaná voda Givenchy Live Irresistible Rosy Crush v spreji


Parfumovaná voda Givenchy Organza v spreji. Táto kvetinová, jantárová, drevitá vôňa, uvedená na trh v roku 1996, spája sviežosť miazgy, zimolezu a ružového dreva so zmyselnosťou gardénie, maku a tuberózy a intenzitou a nadčasovosťou ambry a muškátového orieška.

Parfumovaná voda Givenchy Organza v spreji


Givenchy Very Irresistible Eau de Parfum Spray. Zmyselná, pôžitkárska vôňa so zvláštnym šmrncom: kvetinový kvintet piatich elegantných ruží spája korenistú hlavu anízu a upokojujúci základ vanilky a pačuli. Táto očarujúca vôňa ponúka bohatú ochutnávku ruží na ceste sviežosti a jemného korenia.

Givenchy Very Irresistible Eau de Parfum Spray