Toaletná voda v spreji Givenchy Irresistible. Neodolateľná toaletná voda očarí zmysly oslobodzujúcim akordom kvetinovej sviežosti. Kvitnúci akord ružovej vody a cassis pozýva sladkokyslý úvod. Damašková ruža a kvet kosatca umožňujú sofistikované kvetinové srdce. Hlboké biele pižmo a virgínsky céder dopĺňajú akord.

Toaletná voda v spreji Givenchy Irresistible

Toaletná voda Givenchy Irresistible


Givenchy L’interdit Eau de Parfum Intense Spray. L’Interdit Intense predstavuje novú predstavu L’Interdit, ktorá prináša novú hĺbku sily do pôžitkárskej kvetinovej ambrovej vône. Čierne korenie dodáva vôni šmrnc. Sezam, tuberóza a pomarančový kvet vytvárajú zmes korenia a bielych kvetov. Vôňu dotvárajú madagaskarská vanilka, pačuli a vetiver.

Givenchy L'interdit Eau de Parfum Intense Spray


Givenchy L’interdit Eau de Parfum Spray. Krásne biele kvety vrstvené cez tmavý, jantárový akord. L’interdit si predstavuje zmyselné vzrušenie zo zakázaných pôžitkov. Hlboká intenzita sa mieša s jemnou eleganciou. Otvor obsahuje sviežu väzbu medzi citrusovým bergamotom a hruškou. Srdce tvorí biely kvetinový akord tuberózy, jazmínu a pomarančových kvetov. Vôňu zakončuje základ pačuli, oblečený do vetiveru, ambroxanu a vanilky.

Givenchy L'interdit Eau de Parfum Spray


Givenchy L’interdit Hair Mist 35 ml. Kvetinová a drevitá vôňa od Givenchy určená pre ženy. Vôňa sa otvára vrchným tónom maku a potom prechádza do stredných tónov pižma, pomarančových kvetov a tuberózy. Základné tóny dotvárajú vôňu pačuli a vetiveru.

Givenchy L'interdit Hair Mist 35 ml


Givenchy L’Interdit Rouge Eau de Parfum Spray. L’Interdit Rouge je vášnivá a silná vôňa prekypujúca teplými korenistými akordmi, bielymi kvetmi a očarujúcimi drevinami. Nálev červeného korenia a krvavého pomaranča dodáva hlave hrejivú chuť. Srdce oblieka pomarančové kvety do jazmínového absolútna. Základom je pačuli a santalové drevo.

Givenchy L'Interdit Rouge Eau de Parfum Spray