Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Sunflowers Sunrise. Sunflowers Sunrise prináša čistú citrusovú vôňu pre upokojujúcu sviežosť. Mandarínka, bergamot a melón osladia hlavu. Zimolez, sedmokráska a mimóza tvoria očarujúci výber kvetov v srdci. Narcis, metla a benzoín sú kompletné pre upokojujúci povrch.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Sunflowers Sunrise

Toaletná voda Elizabeth Arden Sunflowers Sunrise


Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden True Love. True Love, vytvorená v roku 1994, je osviežujúca, jemná, kvetinová vôňa odporúčaná pre romantické príležitosti. Táto ženská aróma obsahuje zmes jazmínu, lotosu, kosatca a je zdôraznená narcisom, santalovým drevom a vetiverom.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden True Love


Hermes Eau de Citron Noir Eau de Cologne Spray. Ľahkosť citrusov, lemovaná temnou dualitou dymových drevitých tónov. Eau de citron noir sa vyznačuje akordom čiernej limetky; citrón, citrón, čierny čaj a paraguajské drevo spájajúce hlboké, dymové tóny.

Hermes Eau de Citron Noir Eau de Cologne Spray


Hermes Eau de Mandarine Ambree Eau de Cologne Spray. Delikátna citrusová vôňa, ktorá ponúka sladkosť s teplou, sviežou sviežosťou. Otvor sviežej mandarínky dáva ambrovú, citrusovú kôru pred srdcom sladkej a šťavnatej marakuje. Nakoniec hrejivý základ z ambry dodáva charakter a dotvára vôňu.

Hermes Eau de Mandarine Ambree Eau de Cologne Spray


Hermes Eau de Neroli Dore Eau de Cologne Spray. Živá citrusová vôňa otvárajúca sa kyslými citrusovými nuansami horkého pomaranča. Vďaka jasnému a slnečnému výbuchu neroli v srdci prechádza do základu bohatého, exotického šafranu.

Hermes Eau de Neroli Dore Eau de Cologne Spray