Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Green Tea Fig. Green Tea Fig, vzorka sviežej stopy prírodných vôní, ponúka očarujúcu kompiláciu sviežich zelených tónov, drevín a citrusov. Vrch obsahuje čaj, figový list a brečtan spolu s citrusovou chuťou bergamotu, klementínky a citrónu. Srdce ponúka šťavnaté sústo figového ovocia popri listoch fialky, pistáciách a tamarinde. Nakoniec základ tvorí pižmo s fazuľou tonka a šalviou.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Green Tea Fig

Toaletná voda Elizabeth Arden Green Tea Fig


Elizabeth Arden Green Tea Lotus Eau de Toilette Spray. Green Tea Lotus vás uchváti vôňou ázijskej ľalie, spolu s čerešňovým kvetom, yuzu a akordmi slivky. Charakterizovaná ako nežná, ľahká a exotická, víta vás slivkou, ktorá symbolizuje Čínu, eleganciou a čistotou, čerešňovým kvetom, ktorý pripomína pominuteľnosť života a je symbolom ženskej krásy a yuzu. Japonský citrus, ktorý vonia podobne ako sladká hruška. Srdce tvorí ázijská ľalia, milostivý lotos, symbol slobody a duchovného znovuzrodenia, zelený čaj a osmanthus.

Elizabeth Arden Green Tea Lotus Eau de Toilette Spray


Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom. Kvetinovo-ovocná vôňa otvárajúca sa s vrchnými tónmi broskyne, bergamotu, exotického ovocia a zeleného čaju; stredné tóny sú zelený čaj, nektárinka a nektárinkový kvet; základnou notou je pižmo.

Toaletná voda v spreji Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom


Letná toaletná voda Elizabeth Arden Green Tea v spreji. Parfém Green Tea Summer od Elizabeth Arden je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2005. Je to osviežujúca zmes, ktorá obsahuje výnimočné vrchné tóny čiernej ríbezle, bergamotu, mandarínky a citrónu; stredné tóny cyklámenu, mučenky, lekna, vodného melónu a ruže; a základné tóny pižma, dubového machu a bielej ambry.

Letná toaletná voda Elizabeth Arden Green Tea v spreji


Elizabeth Arden Pretty Eau de Parfum Spray. Táto vôňa oslavuje rituál prípravy vyraziť von. Predstavuje posledný dotyk, posledný doplnok, ktorý musíte mať. Pretty obsahuje tóny mandarínky, pomarančového kvetu, broskyňového nektáru, okvetných lístkov, hviezdicového jazmínu, ružového kosatca, bielej pivónie, nadýchaného pižma, dreva jacarandy a krémovej ambry. Petalia je kvetinová molekula vytvorená Givaudan, ktorá debutuje v Pretty.

Elizabeth Arden Pretty Eau de Parfum Spray