Toaletná voda Dior Dune v spreji. Dune by Dior oslavuje pokoj a prírodu a je prímorským dobrodružstvom. Otváranie s vrchnými tónmi zmesi mandarínok, ktoré sa miešajú so srdcom Pivonka Accord, aby zvýraznili túto sviežu, oceánsku kvetinovú vôňu. Záver so základnými tónmi vanilky uzatvárajúci vôňu s pokojnou zmyselnosťou. Utečte do teplého piesku a oceánskeho vánku s Dunou.

Toaletná voda Dior Dune v spreji

Toaletná voda Dior Dune


Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Spray. Dobývanie Ducha samotného, vôňa tajomstva. Parfumovaná voda Dior Hypnotic Poison je silná vôňa, ktorá čerpá svoju silu zo starostlivo vybraných surovín. Pozýva nositeľa na lákavé arómy pomarančového kvetu, Sambac Jasmine Absolute, obklopený živicovými horúcimi tónmi Tonky a jemnými tónmi karnalskej vanilky, ktoré sa spájajú s mandľou a jazmínovým akordom. Očarujúce a vzrušujúce, Hypnotic Poison je zmyselná voľba pre večerných nositeľov.

Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Dior J’Adore v spreji. Vzácne tóny šumivého buketu, parfumovaná voda Dior J’Adore zahŕňa sviežu kvetinovú, žiarivú interpretáciu J’Adore’s Bouquet, esencie Ylang-Ylang a tureckej ruže, podčiarknuté tónmi slivky. Vôňa Grand Feminine z domu Dior.

Parfumovaná voda Dior J'Adore v spreji


Parfumovaná voda Dior Joy v spreji. Radosť vtlačená do oslnivej, čistej vône. Tóny broskyne vás pozývajú do tohto nádherne ovocno-kvetinového parfumu, svieži bergamot spletený s mandarínkou sa otvára citrusovou kôrou, zemitými drevinami a živočíšnym pižmom. Grasse Rose Absolute, jazmín a Cassis žiaria v srdci vôní a konečne zahalia nositeľku do pohodlia santalovým drevom a cédrom.

Parfumovaná voda Dior Joy v spreji


Parfumovaná voda Dior Joy Intense Eau de Parfum Spray. Joy koncentrovaná vo fľaši, Joy Intense vás znovu pozýva k teplým šťastným pocitom v osviežujúcom výbuchu kvetinových tónov, otvárajúcich sa bergamotom a neroli, srdce sa skladá zo sladkej ruže a jazmínu, končiac v základe santalového dreva, fazule tonka, Pižmo a vanilka, ktoré zahalia nositeľa do pohodlia.

Parfumovaná voda Dior Joy Intense Eau de Parfum Spray