Toaletná voda v spreji Carolina Herrera 212 NYC. Sviežosť, energia a elegancia sa spájajú v 212 NYC a dopĺňajú štýl modernej ženy. Balenie 212 skrýva viac ako odhaľuje; Sklenená a kovová architektonická konštrukcia navrhnutá tak, aby mohla stáť vysoko alebo ležať naplocho, obsahuje dve fľaše 212, čo vám umožňuje nosiť jednu so sebou a jednu nechať doma. Úvodné kvetinové tóny sú jasné a ľahké, inteligentne skombinované majstrom parfumérom Albertom Morillasom so zmyselnou bohatosťou základných tónov. Gardénia má kovový nádych, ktorý vyjadruje modernosť tejto mestskej vône. Vrchné tóny: pomarančový kvet, mandarínka, bergamot. Stredné tóny: gardénia, kamélia, kosatec, konvalinka. Základné tóny: santalové drevo, biele pižmo.

Toaletná voda v spreji Carolina Herrera 212 NYC

Toaletná voda Carolina Herrera 212 NYC


Carolina Herrera 212 Sexy parfumovaná voda v spreji. Stelesnenie pôvabu a štýlu, žena 212 Sexy sa cíti mimoriadne žensky a zvodne a jej parfum je nevyhnutným doplnkom, ktorý odráža zmyselnú sofistikovanosť, ktorá ju charakterizuje. Je jemná, jemná a tajomná ako súmrak v jej meste. Vrchná nota zachováva sviežosť originálu 212, aj keď je obohatená o jemný, korenistý nádych ružového korenia. Sladký a sexi parfum pre ženy, čuchová reprodukcia cukrovej vaty prepožičiava vôni ultra-ženský nádych. Vrchné tóny: mandarínka, bergamot, ružové korenie. Stredné tóny: okvetné lístky, gardénia, cukrová vata. Základné tóny: santalové drevo, biele pižmo, vanilka.

Carolina Herrera 212 Sexy parfumovaná voda v spreji


Parfumovaná voda Carolina Herrera 212 VIP Rose v spreji. Táto nová generácia 212 VIP ROSE je 212 Carolina Herrera áno, ale aj keď so zvodnejším odtieňom, glamour a ikonickou sviežosťou. Staňte sa nevyhnutnou súčasťou každej párty. Tento nový odtieň 212 VIP, ultra-ženská ikona, vnáša do mesta zábavu a farby a prináša nový život na spoločenskú scénu s emotívnou sebadôverou. 212 VIP ROSE obsahuje esenciu najexkluzívnejšej párty v NYC prezentovanú v sofistikovanom, no hravo ženskom matnom ružovom VIP signature fľaši. Po očarujúcom otvorení šampanskej ruže nasleduje hravo zvodné srdce broskyňového kvetu. Luxusné Queen Wood a žiarivá ambra dopĺňajú farebný, ženský základ. Vrchné tóny: korenisté / likér: šampanské ruže, ružové korenie Stredné tóny: kvetinové / ovocné: broskyňový kvet, kytica ruží Spodné tóny: drevité / pižmové: queenwood, pižmo

Parfumovaná voda Carolina Herrera 212 VIP Rose v spreji


Toaletná voda v spreji Diesel D By Diesel. D by Diesel je nová vôňa pre každého, univerzálna ako džínsy a navrhnutá pre lepšiu budúcnosť. Čuchová interpretácia sebavyjadrenia, D od Diesel vám dáva dôveru a slobodu konať pre zmenu. D by Diesel nie je obyčajná vôňa, prispôsobuje sa a vyvíja s vašou pokožkou. Táto 3D textúrovaná vôňa sa skladá z 3 hlavných tónov. Vrchný tón odhaľuje korenistú sviežosť dynamizujúceho zázvoru, po ktorom nasleduje aromatická levanduľa. Džínsový akord bavlny v srdiečku perfektne sadne na vašu pokožku ako vaše obľúbené džínsy. Nakoniec sa vôňa vyvinie do zmyselnej a teplejšej vône zo základného tónu vanilky. Rodina vôní: Fougere Ambery Hlavný tón: Zázvor Srdce Poznámka: Denim Cotton Accord Základná poznámka: Vanilka

Toaletná voda v spreji Diesel D By Diesel


Toaletná voda v spreji Diesel D By Diesel. D by Diesel je nová vôňa pre každého, univerzálna ako džínsy a navrhnutá pre lepšiu budúcnosť. Čuchová interpretácia sebavyjadrenia, D od Diesel vám dáva dôveru a slobodu konať pre zmenu. D by Diesel nie je obyčajná vôňa, prispôsobuje sa a vyvíja s vašou pokožkou. Táto 3D textúrovaná vôňa sa skladá z 3 hlavných tónov. Vrchný tón odhaľuje korenistú sviežosť dynamizujúceho zázvoru, po ktorom nasleduje aromatická levanduľa. Džínsový akord bavlny v srdiečku perfektne sadne na vašu pokožku ako vaše obľúbené džínsy. Nakoniec sa vôňa vyvinie do zmyselnej a teplejšej vône zo základného tónu vanilky. Skupina vôní: Fougere Ambery Vrchná poznámka: Zázvorové srdce Poznámka: Denim Cotton Accord Base Poznámka: Vanilka Poznámka: táto položka je náplňou.

Toaletná voda v spreji Diesel D By Diesel