Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK All. jedna z popredných svetových lifestylových značiek, je synonymom autentického moderného minimalistického štýlu. Všetko, čo vytvára – oblečenie, doplnky, bytový dizajn – sa stáva nadčasovou klasikou. Ocenené vône tejto značky nie sú výnimkou. Portfólio odvážnych a ikonických vôní CALVINA KLEINA naďalej redefinuje svet parfumov. CK ALL je odvážna, inkluzívna a výrazná. Pozvánka vzdorovať konformite a obmedzeniam, navrhnutá tak, aby ju nosili všetci. Univerzálne príťažlivá čistá vôňa, ktorá ponúka čuchové prázdne plátno na oslavu jednotlivca a zároveň pôsobí ako forma sebavyjadrenia a rebélie. Najnovšia vôňa od CK: zachováva pôvodný citrusový podpis zeleného čaju, CK ALL je posilnená rajom a teplým objatím ambroxu a hivernalu. Ozvena ikonickej fľaštičky v tvare banky v žiarivo bielej farbe, ktorá vyjadruje čistú, univerzálnu príťažlivosť CK ALL. Stále svieži, moderný výraz klasiky.

Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK All

Toaletná voda Calvin Klein CK All


Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK Be. jedna z popredných svetových lifestylových značiek, je synonymom autentického moderného minimalistického štýlu. Všetko, čo vytvára – oblečenie, doplnky, bytový dizajn – sa stáva nadčasovou klasikou. Ocenené vône tejto značky nie sú výnimkou. Portfólio odvážnych a ikonických vôní CALVINA KLEINA naďalej redefinuje svet parfumov. CK BE je taká odlišná ako osoba, ktorá ju nosí, pretože ck be je o slobode byť sám sebou. Toto jedinečné tonické pižmo je čisté a svieže, s jednoduchou zmesou bylín, citrusov a kvetov. CK BE, ktorá bola uvedená na trh v roku 1996, je zmyselná unisex vôňa, ktorá nás pozýva zavrieť oči a otvoriť myseľ. Táto intímna vôňa, ideálna na denné nosenie, jedinečne spája tonizačnú sviežosť do teplého, zmyselného bieleho pižma pre vôňu, ktorá vás pozýva priblížiť sa. Otvára sa čistou tonickou sviežosťou, ktorú tvorí bergamot, borievka, mandarínka, mäta a levanduľa, CK BE sa rozrastá do sviežej zmesi ľahkého korenia, temperovanej kvetinovým teplom magnólie a šťavnatosťou hrachu.

Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK Be


Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK Everyone. Čistá, zelená, citrusová vôňa CK EVERYONE od Calvina Kleina je pre dnešok bezpohlavnou vôňou, ktorá oslavuje nekonečnú slobodu sebavyjadrenia. Mnohostranná vôňa pre mužov a ženy je svieža a provokatívna. Táto nová vôňa, ktorá stavia na ikonickom odkaze CK ONE, je vegánska, vyrobená z prirodzene získaného alkoholu a obohatená o zložky prírodného pôvodu, vďaka čomu je táto vôňa od Calvina Kleina prvou „čistou“ vôňou. Organický pomarančový olej sa vrství na srdci s akordom modrého čaju a pižmovým základom z cédrového dreva, čím vytvára komplexnú, povznášajúcu vôňu. Sklenená fľaša, ktorá je po odstránení pumpy recyklovateľná, má elastický pásik s logom ako poctu klasickej spodnej bielizni ktorú je možné nosiť a znova použiť. Milujte každého z vás v CK KAŽDÝ. Vhodné pre vegánov. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK Everyone


Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK Everyone. Čistá, zelená, citrusová vôňa CK EVERYONE od Calvina Kleina je pre dnešok bezpohlavnou vôňou, ktorá oslavuje nekonečnú slobodu sebavyjadrenia. Mnohostranná vôňa pre mužov a ženy je svieža a provokatívna. Táto nová vôňa, ktorá stavia na ikonickom odkaze CK ONE, je vegánska, vyrobená z prirodzene získaného alkoholu a obohatená o zložky prírodného pôvodu, vďaka čomu je táto vôňa od Calvina Kleina prvou „čistou“ vôňou. Organický pomarančový olej sa vrství na srdci s akordom modrého čaju a pižmovým základom z cédrového dreva, čím vytvára komplexnú, povznášajúcu vôňu. Sklenená fľaša, ktorá je po odstránení pumpy recyklovateľná, má elastický pásik s logom ako poctu klasickej spodnej bielizni ktorú je možné nosiť a znova použiť. Milujte každého z vás v CK KAŽDÝ. Vhodné pre vegánov.

Toaletná voda v spreji Calvin Klein CK Everyone


Calvin Klein CK IN2U Her toaletná voda v spreji. jedna z popredných svetových lifestylových značiek, je synonymom autentického moderného minimalistického štýlu. Všetko, čo vytvára – oblečenie, doplnky, bytový dizajn – sa stáva nadčasovou klasikou. Ocenené vône tejto značky nie sú výnimkou. Portfólio odvážnych a ikonických vôní CALVINA KLEINA naďalej redefinuje svet parfumov. Parfém CK IN2U for Women je toaletná voda pre ženu, ktorá je vždy spojená s tým, čo chce, kedykoľvek a kdekoľvek. Sexy šmrnc ružového grapefruitu a sicílskeho bergamotu vedie tento vzrušujúci dámsky parfém zatiaľ čo srdce z lahodnej cukrovej orchidey a bieleho kaktusu stelesňuje jeho zmyselnú, rozhodujúcu stránku. Žiarivý červený céder a vanilkové suflé tvoria hrejivý a zvodný základ. Toaletná voda pre ženu, ktorá je stále na cestách a s istotou cestuje za svojimi cieľmi. Sexy a sofistikovaná, táto grapefruitová vôňa spája hravosť mladosti so silou a sebavedomím elementárnej ženskosti. Tento parfém zachytáva th

Calvin Klein CK IN2U Her toaletná voda v spreji