Toaletná voda Aristocrazy Wonder v spreji. Wonder je ľahká a zasnená vôňa tancujúca na pekných kvetinových nuansách. Vodné tóny sa miešajú s bergamotom a vytvárajú ľahký a osviežujúci otvor. Romantická ruža a pivónia vytvárajú svieže kvetinové srdce. Základ spája céder, santalové drevo, pižmo a ambru.

Toaletná voda Aristocrazy Wonder v spreji

Toaletná voda Aristocrazy Wonder


Parfumovaná voda Britney Spears Believe v spreji. Believe je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2007. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi guavy a mandarínky, strednými tónmi sú medovka a lipový kvet. Základné tóny tvoria pačuli, ambra a pralinka.

Parfumovaná voda Britney Spears Believe v spreji


Britney Spears Curious Eau de Parfum Spray. Curious je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2004. Vôňu otvárajú vrchné tóny hrušky, lotosu a magnólie, stredné tóny tvoria ružový cyklámen, jazmín a tuberóza. Základné tóny tvoria blond drevá, vanilka, pižmo a santalové drevo.

Britney Spears Curious Eau de Parfum Spray


Toaletná voda Britney Spears Electric Fantasy v spreji. Electric Fantasy je kvetinová ambrová vôňa, ktorá zvýrazňuje tropické zvraty a sviežu chuť. Otvor mučenky dodáva vôni sladký charakter s ružovým ružovým korením, ktoré ju dopĺňa. Srdce prináša heliotrop popri jazmínovom lôžku. Základ dopraje jemný ambroxan a benzoín.

Toaletná voda Britney Spears Electric Fantasy v spreji


Parfumovaná voda Britney Spears Hidden Fantasy v spreji. Hidden Fantasy je ovocná, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2009. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi grapefruitového kvetu, pomaranča, mandarínky a citrónovej verbeny, stredné tóny tvoria klinček, jazmín sambac a ľalia stargazer. Základné tóny tvoria ambra, drevo jacaranda, santalové drevo a vanilkový lusk.

Parfumovaná voda Britney Spears Hidden Fantasy v spreji