Športtestery A370 značky Polar, športtester Polar Grit X, Ignite a M200 sú vaša výbava, aby ste vedeli ako funguje váše telo alebo “body”. Je to váš konečný tréningový kamarát a nadšený podporovateľ aktívneho životného štýlu mimo telocvične. Pomôže vám trénovať správnu intenzitu a pripomína vám, aby ste vstali a pohybovali sa, ak zostanete príliš dlho nečinný. Skrátka nedá vám pokoj.

Zoznámte sa s vašim srdcom a dozviete sa, ako sa vaše srdce správa v zvratoch každodenného života. Monitor srdcovej frekvencie zápästia Polar A370 sleduje vašu srdcovú frekvenciu 24/7, takže získate úplný prehľad o svojej každodennej činnosti.

Dobré spanie je životne dôležité pre vaše zdravie a pohodu, aby ste aj zajtra mohli navštiviť posilovňu, len to nepreháňajte. Všetkého veľa škodí. Pokročilá analýza spánku Polar Sleep Plus z vás urobí odborníka na vlastný spánok a pomôže vám dosiahnuť vyváženejší životný štýl.

Sporttester Polar A370 M/L biele
Polar A370
M/L biele
Sporttester Polar A370 M/L čierne
Polar A370
M/L čierne
Sporttester Polar A370 S biele
Polar A370
S biele
Sporttester Polar Grit X, velikost M/L čierny
Polar Grit
X, velikost M/L
čierny
Sporttester Polar Grit X, velikost M/L zelený
Polar Grit
X, velikost M/L
zelený
Sporttester Polar Grit X, velikost S/M biely
Polar Grit
X, velikost S/M
biely
Sporttester Polar Ignite vel. M/L biely
Polar Ignite
vel. M/L biely
Sporttester Polar Ignite vel. M/L čierny/strieborný
Polar Ignite
vel. M/L čierny/strieborný

Ak máte problémy so spánkom skúste aj Melatonín. Ten funguje bez tých hodiniek, ak ich ešte nevlastníte. Športu zdar a zdraviu zvlášť v tejto Covid-19 situácii. A dodržujte sociálny dištanc v tých posilovniach, nie zo strachu pre nejakým nadopovaným barbiturátmi hrdinom, ale pre Covidom-19. Ten zloži aj toho barbituráta, bez toho, aby ste pohli prstom 🙂 O chvíľu prídu opatrenia, že zavrú všetky telocvične, posilovne zase, ale vy máte Polar do prírody a na celý deň.


Sporttester Polar Ignite vel. M/L čierny/zlatý
Polar Ignite
vel. M/L čierny/zlatý
Sporttester Polar Ignite vel. M/L žltý
Polar Ignite
vel. M/L žltý
Sporttester Polar Ignite vel. S ružový
Polar Ignite
vel. S ružový
Sporttester Polar M200 vel. M/L biela
Polar M200
vel. M/L biela
Sporttester Polar M200 vel. M/L čierne
Polar M200
vel. M/L čierne
Sporttester Polar M430 oranžov
Polar M430
oranžov
Sporttester Polar M600 biele
Polar M600
biele

D8my vy sledujte spálené kalórie. Uvidíte spálené kalórie počas každého tréningu a počas celého dňa. Nepretržité meranie srdcovej frekvencie kombinované so sledovaním aktivity 24/7 zaisťuje presné a spoľahlivé meranie spálenia kalórií. Polar A370 používa GPS signál vášho telefónu na meranie rýchlosti a vzdialenosti a na mapovanie vašej trasy pre vonkajšie športy.