Spony Pandora pre strieborné náhrdelníky a náramky. Spony alebo klipy PANDORA sa zacvakávajú cez nite náramku alebo náhrdelníka PANDORA. Obidve skrývajú nite a rozdeľujú náramok alebo náhrdelník na odlišné časti na rozdiel od iných kúziel, ktoré sa môžu voľne pohybovať v týchto častiach 🙂 Kúzlo so sponou alebo klipom srdca od ruky od ruky prináša zmysel pre hĺbku a kontrast so svojimi zmiešanými kovmi z mincového striebra a Pandora, 14k pozlátenej pozlátenej jedinečnej kovovej zmesi. Srdce Pandora Rose sa jemne pohybuje tam a späť, čo znamená slobodu srdca pri výbere toho, koho miluje. Naložte toto kúzlo srdcového klipu do ďalších zmiešaných kovových kúskov, aby svojim štýlom Pandora priniesli nádych lásky.


Pandora Strieborný guľatý klip 790267
Strieborný
guľatý klip
Pandora Strieborný klip Korunka Reflexions 797599CZ
Strieborný
klip korunka reflexions
Pandora Strieborný klip Nekonečno Reflexions 797580CZ
Strieborný
klip nekonečno reflexions
Pandora Strieborný klip Prepletená srdce 798035
Strieborný
klip prepletená srdce
Pandora Strieborný klip Reflexions 797583CZ
Strieborný
klip reflexions
Pandora Strieborný klip Reflexions 797633CZ
Strieborný
klip reflexions
Pandora Strieborný klip Reflexions Hviezda 797544
Strieborný
klip reflexions hviezda
Pandora Strieborný klip Reflexions Srdce 797643
Strieborný
klip reflexions srdce
Pandora Strieborný klip Ružové kvety 798809C01
Strieborný
klip ružovy kvety
Pandora Strieborný klip Srdce a šíp Reflexions 797793CZ
Strieborný
klip srdce a šíp reflexions

Klipy PANDORA sú navrhnuté tak, aby vylepšovali vzhľad vášho náramku a zároveň zakrývali vlákna alebo stanice. Otvárajú sa závesom, jednoducho sa pripnú cez oblasť so závitom na vašom náramku PANDORA. Môžete ich tiež pripnúť cez hladkú časť náramku alebo náramku a bude sa pohybovať ako kúzlo. Či už vyberiete klip pre svoju funkciu alebo jednoducho ako dizajn ako šarm, váš náramok bude mať leštený vzhľad!


Naplňte svoju kolekciu s týmto inovatívnym a patentovaným dizajnom strieborných klipov. Navrhnuté pre použitie na náramky a kožené náramky, zaistí, že kúzla zostanú na svojom mieste a dodajú nádherné farby a lesklé detaily.


V USA sa blížia vo2by, tak Pandora prichystala pre rok 2020 aj STARS DANGLE. Ukážte svoju lásku k hviezdam na vlajke USA a pruhom pomocou tohto amerického zvončeka s príveskom dangle. Americké kúzlo veterníka, inšpirované červenou, bielou a modrou štvrtého júla, prechádza vlasteneckou farbou. Je vybavený CZ umiestneným v strede hviezdy a vyrytými hviezdami. Je to perfektný spôsob, ako ukázať svoj patriotizmus na štvrtý alebo ktorýkoľvek deň v roku, ktorý by mohol použiť trochu iskry alebo pýchy.
Spony Pandora pre náhrdelníky a náramky, American Pinwheel Dangle Charm