Slúchadlový zosilovač FiiO s DAC prevodníkom. Zosilňovač pre stolné slúchadlá Fiio K5 PRO a DAC FiiOs K5 Pro fungujú ako most, ktorý umožňuje vašim počítačovým reproduktorom a slúchadlám spolupracovať na skutočnom zážitku z skutočne realistických detailov. Klasika žije so silnejším dekódovaním V K5 Pro je vylepšená správa hodín a celkový dekódovací výkon je vynikajúci. Je to kvôli dekódovaciemu čipu XMOS XUF208 s úplne novým systémom riadenia párovania hodín s bezprecedentnými funkciami, ktoré podporujú dekódovanie až do vzorkovacej frekvencie 768 kHz a hardvérové ​​natívne dekódovanie DSD. Koaxiálny a digitálny vstup.

Bez ohľadu na to, aké zvukové zariadenie používate digitálne audio, má neodmysliteľne výhody v integrite a vernosti prenášaných signálov. K5 Pro vám umožňuje využívať výhody digitálneho zvuku s optickými a koaxiálnymi vstupmi podporujúcimi až 192 kHz vstupy, ktoré sú vhodné na pripojenie rôznych hudobných prehrávačov a digitálnych rozhraní. Nová generácia DAC K5 Pro archivuje nové výšky v kvalite zvuku vďaka vysoko výkonnému DAC AKM AK4493 s 32-bitovým spracovaním a technológii VELVET SOUND spolu s dekódovacím čipom XMOS USB so vstupmi 768 kHz a DSD.


Slúchadlový zosilovač s DAC prevodníkom, Fiio K5 PRO Desktop Headphone Amplifier & DAC
Fiio K5 PRO
Desktop Headphone Amplifier
FiiO L16 3.5mm to 3.5mm plug 5cm Stereo Audio Cable
FiiO L16 3.5mm
to 3.5mm plug
FiiO L27 WMPort to Micro USB audio cable
FiiO L27 WMPort
to Micro USB
FiiO LB-4.4M - 2.5mm Male to 4.4mm Female Balanced Adapter
FiiO LB 4.4M
2.5mm
FiiO LL-4.4M - 3.5mm Male to 4.4mm Female Balanced Adapter
FiiO LL 4.4M
3.5mm
FiiO SK-M5A Wristband for FiiO M5 DAP
FiiO SK M5A
Wristband for FiiO
FiiO X5 3rd gen Red Leatherette Case
FiiO X5 3rd
gen Red Leatherette

Vďaka tomu, že ľavý a pravý zvukový kanál je obsluhovaný nezávisle a plne diferenčný zvukový výstup, má K5Pro také vysoké rozlíšenie, že budete počuť podrobnosti, ktoré ste nikdy predtým nevideli. Špeciálne navrhnutá zvuková architektúra Pokiaľ ide o zosilnenie, K5 Pro nie je nijako obmedzený. K5 Pro má veľkorysý priestor, aby sa zmestili a zabalili potrebné komponenty pre výnimočné analógové zosilnenie a obsahuje štvorúrovňový zvukový obvod schopný zabezpečiť mimoriadnu zvukovú vernosť vo svojej triede: LPF + nastavenie analógovej hlasitosti + zosilnenie napätia + prúdový pohon. Každá časť zosilňovacieho obvodu dokonale spolupracuje v harmónii pre vynikajúci dynamický rozsah a vyššie rozlíšenie zvuku. Úplne presné ovládanie hlasitosti.


AudioQuest Dragonfly RED USB, DAC DragonFly prevodnik

AudioQuest Dragonfly RED USB DAC
AudioQuest Dragonfly RED
USB DAC
AudioQuest Dragonfly USB DAC
AudioQuest Dragonfly
USB DAC
AudioQuest Jitterbug USB Filter - Dual Line-Conditioning Circuitry
AudioQuest Jitterbug USB
Filter

AudioQuest Dragonfly RED USB DAC DragonFly Red používa DAC najvyššej kvality, aký bol kedy použitý v systéme DragonFly, čím poskytuje skutočnú zvukovú kvalitu zvuku. 32-bitový čip ESS 9016 sa častejšie vyskytuje v špičkových hi-fi zariadeniach a môže sa pochváliť úžasným pomerom signálu k šumu, vďaka čomu bude znieť presnejšie a podrobnejšie ako DragonFly Black. Namiesto použitia analógového ovládania hlasitosti Blacks využíva aj bitovo dokonalú digitálnu hlasitosť. Toto redukuje skreslenie a ešte viac dodáva atramentové čierne ticho, keď to hudba vyžaduje.


Vďaka nižšej spotrebe energie ako predchádzajúce zariadenie DragonFlys je zariadenie DragonFly Red vhodné na použitie so smartfónmi a tabletmi bez zbytočného používania batérie. Jednoducho nasaďte adaptér USB, ktorý vyhovuje vášmu zariadeniu, a pripojte sa k smartfónu alebo tabletu od spoločnosti Apple alebo Android, čím získate veľké zlepšenie kvality zvuku. Napájanie náročných slúchadiel. Vďaka zvýšeniu výkonu z 1,2 na 2,1 V je červená oveľa pohodlnejšia pri ovládaní zložitých slúchadiel ako verzia čierna. Ak používate väčšie slúchadlá s výkonnejšími magnetmi, ako sú napríklad modely Grado alebo AudioQuests vlastní Nighthawks, potom je model Red ideálny.


Vyšší výkon dáva dynamike bez námahy výkonný bas a schopnosť oživiť hudbu. Malý zvuk, veľký zvuk. Aj keď je systém DragonFly malý, je rovnako pôsobivý ako mnoho formátov DAC v plnej veľkosti. Asynchrónny prenos a dvojité hodiny zabezpečujú dokonale načasované a kontrolované digitálne informácie vstupujúce do DAC pre vysoko presnú a presnú kvalitu zvuku. V porovnaní s výstupom pre slúchadlá počítač / smartfón / tablet si všimnete dynamickejší zvuk s podrobnejšími a otvorenejšími zvukmi. Zvuk bude v podstate jednoducho životnejší. Aktualizujte zvuk svojho počítača Mac PC alebo prenosného počítača Či už počúvate hudbu vo svojom smartfóne s tabletom Mac PC alebo prenosnom počítači v kvalite zvuku