Škrupinový Samsonite kabinový kufor Neopulse so zákmkom TSA. Neopulse je úplne vyrobený z polykarbonátu Bayer Makrolon. Jedná sa o skutočne ľahký a odolný materiál. Okrem toho sú rohy kufra zosilnené, čo mu poskytuje ďalšiu odolnosť proti nárazu. Polykarbonát je odolný materiál a má tiež vynikajúcu tepelnú odolnosť. Je však náchylný k odieraniu a poškriabaniu, takže neočakávajte, že tento kufor bude dlho vyzerať lesklý a nový. Rebrovaná škrupina s tým pomôže, pretože škrabance budú o niečo menej viditeľné. To je veľké plus. Pokiaľ ide o uzáver, má Neopulse zapínanie na zips.

Samsonite Neopulse je k dispozícii v približne 6 rôznych farbách v závislosti od veľkosti, ktorú chcete získať. Všetky farby majú kovovú povrchovú úpravu, vďaka čomu kufor vyzerá naozaj krásne.

Samsonite Kabinový cestovný kufor Neopulse Spinner 44D 38 l - červená
Kabinový Kufor Neopulse
Spinner 44d 38
Samsonite Kabinový cestovný kufor Neopulse Barbie 38 l - růžová
Kabinový Kufor Neopulse
Barbie 38 L
Samsonite TSA zámek Global TA - modrá
Tsa Zámok Global
Samsonite Cestovní kufor Neopulse Spinner 44D 124 l - červená
Kufor Neopulse Spinner
44d 124 L

Samsonite kufre Fuze Spinner je úplne nová kolekcia spoločnosti Samsonite. Spoločnosť Fuze inauguruje novú generáciu batožiny s ľahkým prístupom, ktorá spája to najlepšie z inovatívnej technológie v oblasti tvrdého a softside do jedného hybridného dizajnu. Lisovaný rám zaisťuje dôkladnú ochranu spolu so stabilným a hladkým valcovaním, zatiaľ čo mäkké panely umožňujú veľkú flexibilitu vďaka rozšíriteľnému klinu a praktickým vonkajším vreckám.


Samsonite Kabinový cestovný kufor Fuze 35 l - modrá
Kabinový Kufor Fuze
35 L
Samsonite Kabinový cestovný kufor Fuze 35/42,5 l - modrá
Kabinový Kufor Fuze
35/42,5 L
Samsonite Kabinový cestovný kufor Karissa Biz Spinner 55/20 - červená
Kabinový Kufor Karissa
Biz Spinner 55/20
Samsonite Kabinový cestovný kufor Karissa Disney 45C 42 l - Mickey True
Kabinový Kufor Karissa
Disney 45c 42


Kombinovaný zámok s funkciou TSA, 360 ° viacsmerové otočné kolesá pre ľahkú manévrovateľnosť. Zapustené horné a bočné rukoväte