Sisley Eau de Campagne Eau de Toilette Spray. Eau de Campagne je jedinečná vôňa pre mužov aj ženy. Unisex vôňa obsahuje bylinné arómy, ktoré podporujú pocit pokoja a pohody. Svieža, čistá vôňa podporuje relaxáciu a úľavu. Medzi hlavné tóny patria citrusy, bylinky, paradajkový list, jazmín, pelargónie, pačuli, pižmo a galbanum.

Sisley Eau de Campagne Eau de Toilette Spray

Sisley Eau de Campagne Eau de Toilette Spray


Sisley Eau de Sisley 1 Eau de Toilette Spray. Eau de Sisley 1 predstavuje slnkom pobozkanú pokožku a kvetinové šaty, ktoré prekypujú kúzlom letnej záhrady. Vrchné tóny zahŕňajú svieži citrusový nádych prepletený s korením, doplnený ružovými bobuľami. V srdci sa snúbi čistá jazmínová voda so zeleným čajom, ktorý obklopuje vôňu pikantným okrajom. Základ zjemňuje vôňu elegantným citrusovým záverom, zjemneným pižmom pre hlboký záverečný tón, ktorý na pokožke zostáva.

Sisley Eau de Sisley 1 Eau de Toilette Spray


Sisley Eau du Soir Eau de Parfum Spray. Eau du Soir od Sisley, ktorá charakterizuje zmyselnú eleganciu ženy, zahŕňa výraznú a krásnu zhodu medzi chypre kvetinovými nuansami. Vrchol tvorí duet grapefruitu a mandarínky. V srdci sa usadzuje kvetinová infúzia; karafiáty, kosatec, jazmín, labdanum, ylang ylang, konvalinka, korenie, dubový mach, borievka a pačuli. Základ dotvárajú tóny pižma a ambry.

Sisley Eau du Soir Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Sisley Izia La Nuit v spreji. Izia La Nuit zobrazuje krásu ruže zapletenej do tajomných hlbín noci. Je to odvážna a krásna vôňa, ktorá zvýrazňuje bohatý sortiment chyprových a kvetinových odtieňov. Vrchol tvoria čierne ríbezle, kardamón a mandarínka. Akord ruží s dotykmi frézie a magnólie potešia srdce. Základom je pačuli, obohatená o labdanum, vanilku a ambroxan.

Parfumovaná voda Sisley Izia La Nuit v spreji


Parfumovaná voda Sisley Soir D’Orient v spreji. Jantárová vôňa uvedená na trh v roku 2015, Soir d’Orient, začína tónmi bergamotu, galbána a šafranu, ktoré vedú do srdcových tónov čierneho korenia, ruže a pelargónie, po ktorých nasledujú základné tóny kadidla, santalového dreva a pačuli.

Parfumovaná voda Sisley Soir D'Orient v spreji