Nová séria tvrdých škrupinových kufrov pre ženy ín BARBARA Glint bola vyvinutá výlučne nemeckým špecialistom na batožinu TITAN® v spolupráci s BARBARA Magazin. Kufor ako vozik ponúka všetko pre dnešného moderného cestujúceho. Elegantný dizajn z odolného polykarbonátu s robustnými ochrannými rohmi nevyzerá len neuveriteľne dobre, ale tiež ponúka vysoký stupeň stability. Kufor s kolieskami BARBARA Glint Trolley S dovnútra aj zvonka zaujme množstvom funkcií.

Vďaka integrovanému dilatačnému záhybu možno objem vozíka rozšíriť rýchlosťou blesku. Zapustený kombinovaný zámok TSA LOCK® účinne chráni obsah pred externým prístupom. Hladké dvojité valce spolu s uzamykateľným teleskopickým závesom poskytujú príjemné pohodlie pri cestovaní. Krásne navrhnutý interiér ponúka dostatok priestoru na oblečenie a spol. Praktická baliaca stena s priehradkou na zips a robustný baliaci pás udržujú všetko na bezpečnom a čistom mieste. Zapustený kombinovaný zámok TSA LOCK® – Štyri hladké dvojité kolieká s ideálnymi jazdnými vlastnosťami!

Titan škrupinovy cestovný kufor Barbara Glint L Anthracite metallic 100 l
Škrupinovy Barbara
Glint L Anthracite
Titan škrupinovy cestovný kufor Barbara Glint L Rose metallic 100 l
Škrupinovy Barbara
Glint L Rose
Titan škrupinovy cestovný kufor Barbara Glint M Anthracite metallic 68/78 l
Škrupinovy Barbara
Glint M Anthracite
Titan škrupinovy cestovný kufor Barbara Glint M Rose metallic 68/78 l
Škrupinovy Barbara
Glint M Rose
Titan škrupinovy cestovný kufor Compax 4w L Navy 104 l
Škrupinovy Compax
4w L Navy
Titan škrupinovy cestovný kufor Compax 4w L White 104 l
Škrupinovy Compax
4w L White
Titan škrupinovy cestovný kufor Compax 4w M Navy 75/83 l
Škrupinovy Compax
4w M Navy
Titan škrupinovy cestovný kufor Compax 4w M White 75/83 l
Škrupinovy Compax
4w M White

Stredne veľká séria kyfrov Barbara Glint od spoločnosti Titan.

Táto moderná a štýlová kolekcia od spoločnosti Titan je vyrobená z odolného polykarbonátu a vyznačuje sa luxusnou kovovou farbou. To dáva kufru pekný luxusný vzhľad. Vozík je vybavený kombinovaným zámkom TSA. Vďaka štyrom hladkým dvojitým kolesám a dvojitej ťažnej tyči sa kufrík ľahko prenáša. Interiér je veľmi praktický, vybavený pásmi, uzamykateľným priehradkou na zips a dvoma ďalšími vreckami na zips. Rohy puzdra sú zosilnené čiernou a striebornou farbou, čo vášmu kufru dodáva mimoriadnu ochranu pri cestovaní. Puzdro je rozšíriteľné vďaka rozšíriteľnému zipsu so šírkou 4 cm, čo poskytuje ďalšiu kapacitu 10 litrov.


Len kde ho teraz použijete, ked vám hrozi 5 dni dovolenky navyše v novej menšej Covid-19 polepšovni:) Tatry sú už plné týchto kufrov!