Ružové prstene s kamienkami Pandora. Krásna kolekcia Pandora v inej farbe ako striebornej. Ružové z kolekcie Pandora Rose. Pridajte k svojmu štýlu jemnú kvetinovú kvetinu s týmto jemným prsteňom z kvetov. Vďaka svojmu Pandora Rose, 14K ružovej pozlátenej jedinečnej kovovej zmesi prináša iskru každému vzhľadu, s CZ rozmiestneným po jeho obvode s vlnou. Kvetinový prúžok, inšpirovaný kvetmi v jarnej záhrade, je viac ako stretnutý s okom vďaka jeho mäkkému vankúšovému dizajnu, ktorý pri pohľade zboku odhaľuje kvetiny. Štýl s ďalšími krúžkami pre ešte viac možností. Dokonca máte aj skvelý darček pre seba.

Pandora Ružový prsteň pre princezné 180880CZ 50 mm
Ružový prsteň
Pandora Ružový prsteň Ružové sedmokrásky 188792C01 50 mm
Ružový prsteň
Pandora  Ružový prsteň s čírymi kamienkami 186242CZ 52 mm
Ružový prsteň
Pandora  Ružový prsteň Venček sedmokrások 188799C01 50 mm
Ružový prsteň
Pandora  Ružový Sedmokráskový prsteň 180934CZ 54 mm
Ružový prsteň
Pandora Ružový srdiečkový prsteň 180177 50 mm
Ružový prsteň
Pandora Ružový  srdiečkový prsteň 186237 54 mm
Ružovýprsteň
Pandora ružový prsteň s kamienkami 186316CZ 52 mm
Ružový prsteň

PANDORA Rose je inovatívna nová kovová zmes, ktorá profiluje vzácnu krásu a vintage pôvab. Zvýraznená krása šumivých kameňov a lichotivé všetky odtiene pleti, červenavá farba šperkov PANDORA Rose prinesie vašej kolekcii romantický a jemný dotyk ružovej farby. Bude si ctiť tento iskrivý hold vašej láske; nádherná diamantová svadobná súprava navrhnutá z ružového zlata s elegantnými okrúhlymi diamantmi na zásnubnom prsteni.


Pandora Rose prstene, náramky, prívesky

Pandora Rose mesh náramok Reflexions 587712 18 cm
Rose náramok
Pandora Luxusné Rose náramok 580728 17 cm
Luxusny náramok
Pandora Luxusné Rose náramok 586543 17 cm
Luxusny náramok
Pandora Luxusné Rose náramok 588781C00 18 cm
Luxusny náramok

Klasický hadový retiazkový náramok Pandora Moments je oživený v štýle podpisu. Gombík v tvare gombíka zdobí trblietavý monogram Pandora s čírymi CZ. Horná časť koruny je vyrazená a pod ňou je vyryté nové logo Pandora. Jedná sa o plynulý retiazkový náramok, ktorý je ideálny pre silikónové klipy. Pandora kúzelné náramky sú ideálne na príslušenstvo. S tisíckami kúziel dostupných v striebornej, zlatej a plnom spektre farieb, možnosti nekončia. Strieborná a modrá so snehovými vločkami na zimu? Tekvica a listy na jeseň? Slnečné korálky, žabky a palmy na leto? To všetko a ešte oveľa viac môžete urobiť pomocou kúzelného náramku.


Hoci boli náramky pôvodne navrhnuté tak, aby priniesli šťastie alebo odradili zlých duchov – často so symbolmi, ako sú podkovy a štvorlístky, dnešné trendy používajú kúzelné náramky z menej poverčivých dôvodov. Mnohí rodičia začínajú s príveskom, náramkom, keď sa narodí ich dcéra, každý rok pridávajú nové kúzlo na pamiatku vzácnej spomienky a potom jej dajú kompletný náramok k 16. narodeninám alebo maturite.