Puzzle drevené 3D motorka z preglejky, Vintage 3D modely, drevené skladačky pre dospelých aj mladých. Puzzle motorka z dreva. Vášeň pre vintage miniatúrnych modelov z dreva, ktoré zobrazujú klasické vozidlá z minulosti, je ušľachtilá a obohacujúca vášeň, ktorú môžete teraz ďalej kultivovať pomocou technickej súpravy modelov motocyklov.

Exkluzívny model, ktorý vás prekvapí svojím vynikajúcim spracovaním. Ak máte špeciálneho obchodného partnera, ktorý má zrejme všetko alebo chcete svojmu otcovi ukázať, ako veľmi pre vás znamená, je to úžasný darček: mechanický. Motocykel nie je len zaujímavým projektom stavby modelu, ale aj jedinečným zberateľským kúskom, ktorý urobí dojem aj na tých najnáročnejších zberateľov.

Puzzle z dreva motorka, Vintage drevené 3D modely, skladačky

Puzzle z dreva motorka, Vintage 3D modely, puzzle skladačky, Stavebnica pozostáva z preglejkových dielov

Stráviť voľný čas odpočinkom doma alebo znovuobjavením mesta je skvelé, ale ak na to máte chuť, Ak chcete urobiť pokojnejšie popoludnie niečo zaujímavejšie a obohacujúce, prečo nevyskúšať zostrojenie motocykla VM-02. Stavebnica pozostáva z preglejkových dielov, ktoré je potrebné spojiť, aby sa vytvoril komplexný mechanizmus, s ktorým si môžete zahrať

Nezáleží na tom, či radi staviate modely puzzle sami v pokojnej atmosfére, alebo či sa vám páči vaša vášeň pre vintage modely. Ak chcete svoje deti odovzdať ďalej a ukázať im, ako zostavujú modely, zaručene si na nich užijete veľa zábavy. Model mechanického motocykla od spoločnosti UGEARS je dokonalým projektom stavby modelu

Jednou z najväčších vlastností tohto dreveného motobicykla je jeho zložitý mechanizmus, ktorý po zostavení skutočne funguje a uvedie motorku do pohybu, s gumovým motorom s napätím umožňuje motocyklu dojazd až 3 m. Na výrobu modelu navyše nepotrebujete žiadne lepidlo a model je šetrný k životnému prostrediu, takže si môžete motocykel s čistým svedomím kedykoľvek vychutnať.