Puzzle Filmový projektor, Drevené 3D stavebnice. mechanický vitaskop, výroba drevených filmových modelov 3D puzzle, hry na mozog Hračky, darčeky pre teenagerov od 14 rokov. Stavebnica drevený projektor. Filmový projektor Späť do bieleho a čierneho sveta – otočte kľukou pre napájanie a starý film sa prehrá. Pohon prevodovkou, nie je potrebná batéria ani iné nástroje.

Puzzle drevený filmový projektor, Drevené 3D stavebnice

Originálny dizajn a perfektný nápad, Robotime Designer Je to viac než len model, je to plne funkčný filmový projektor. Vyrobený zo 100% lipy, je navrhnutý na výrobu do 5 mikrónov, aby vytvoril tento úžasný model.

Puzzle ako Filmový projektor, Drevené 3D puzzle stavebnice, dokončenie 172 kusov dreva trvá niekoľko hodín
Samostatná montáž, nie je potrebné žiadne lepidlo a batéria – tento Vitascope je prvá batéria na svete. Technika rezania laserom, počet vrtákov, 172 kusov dreva. Šetrné k životnému prostrediu, vyrobené z lipového dreva, netoxické – Robotime vyberá iba prvotriedny drevený materiál z Európy.
Zlepšenie zamerania a koncentrácie dokončenie 172 kusov dreva trvá niekoľko hodín.

Vytvorením tohto modelu môžete svojim deťom pomôcť pri hrách s telefónom a iPadom. Bude sa vám páčiť a budete sa baviť dokončením tohto projektu. Po ukončení štúdia budete mať samozrejme pocit úspechu.

Kreatívne darčeky pre deti i dospelých. Dobre zabalené, ideálne narodeninové, vianočné darčeky pre chlapcov alebo dievčatá. Tento darček bude milovať a tešiť sa z neho. Je to vynikajúca príležitosť na interakciu s rodinou, priateľmi a partnermi.

Dosahovanie malých cieľov

Tu je jedna vec, ktorá sa bude dieťaťu páčiť – stanovenie si nejakých malých cieľov vo svojom hracom čase, ale ako? Povedzte svojmu dieťaťu, že od tohto konkrétneho času až do zajtra musí dokončiť celú prácu alebo možno polovicu zloženia puzzle alebo vytvorenia niečoho z drevených kociek. Začnite iba so svetelnými podmienkami, aby ste minimalizovali určitý tlak na vaše dieťa. Keď to dokončia včas, stačí im dať nejaké malé odmeny, ktoré ich môžu prinútiť robiť viac skvelých vecí.

Koordinácia rúk a očí

Keď skladajú jednotlivé kúsky alebo drevené bloky, funguje ich koordinácia rúk a očí, čo je dôležité pre všetky deti. Tento proces zlepší ich koordináciu očí a rúk, keď budú skladať kúsky a hľadať správne riešenie pre každú situáciu, keď hrajú puzzle alebo stavebné bloky.

Vylepšené predstavy a tvorivosť

Fantázia a tvorivosť sú súčasťou vecí, ktoré tieto hračky môžu vylepšiť. Keď si deti budú myslieť rôzne veci a keď sa budú učiť hrať, zlepší sa ich fantázia a tvorivosť, čo im umožní vytvárať nové veci v mysli a robiť nové veci vpred.