Prírodná parfumovaná voda Acqua Di Parma Magnolia Nobile v spreji. Magnolia Nobile od Acqua di Parma bola uvedená na trh v roku 2009 a vytvára kontrast medzi sviežimi citrusmi a voňavými kvetmi. Hypnotická vôňa, ktorá sa otvára vrchnými tónmi bergamotu a citrónu, stredné tóny sa miešajú a dodávajú vôni bohatý kvetinový výbuch magnólie, bulharskej ruže a jazmínu. Základné tóny preberajú a dodávajú vôni elegantnú vôňu santalového dreva, pačuli a vetiveru.

Prírodná parfumovaná voda Acqua Di Parma Magnolia Nobile v spreji

Prírodná parfumovaná voda Acqua Di Parma Magnolia Nobile


Parfumovaná voda Acqua Di Parma Osmanthus prírodný sprej. Osmanthus skúma silnú kvetinovú vôňu sústredenú okolo živých ťahov krásneho Osmanthusu. Trblietavá citrusová sila sa nachádza v chrumkavom reze mandarínky a neroli. V srdci sa mieša pivónia, ružové korenie a ambrette. Základ oddáva ťažký tón Osmanthus spolu s uzemňujúcim pačuli.

Parfumovaná voda Acqua Di Parma Osmanthus prírodný sprej


Acqua Di Parma Oud Eau de Parfum Natural Spray. Oud od Acqua Di Parma poskytuje silnú a revitalizujúcu vôňu, ktorá oslavuje silné teplo luxusného dreva Oud. Akord polevy kombinuje bergamot a pomaranče. Srdce je bohaté na haitský amyris, ruský koriander a oudské drevo. Vôňa končí bohatým koženým akordom, ktorý zdobí céder, pačuli, santalové drevo a pižmo. Poznámka: Vône s objemom nad 150 ml nemôžeme dodávať mimo Spojeného kráľovstva.

Acqua Di Parma Oud Eau de Parfum Natural Spray


Parfumovaná voda Acqua Di Parma Peonia Nobile prírodný sprej. Pôvabná a temperamentná vôňa zvýrazňujúca krásu záhrad pivónie s jasnou vôňou, ktorá nadchne zmysly energiou. Táto kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2016 sa otvára vrchnými tónmi čierneho korenia a malín. Stredné tóny pivónie a pelargónie sa jemne prelínajú so základnými tónmi ambry a pačuli, aby zakončili vôňu skutočne ženskou vôňou.

Parfumovaná voda Acqua Di Parma Peonia Nobile prírodný sprej


Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray. Quercia rozpráva o hlbokom zemitom objatí so živými aromatickými akordmi a drevinami. Predstavuje si črty veľkého lesa, ktorý sa otvára zmesou citrusového citrónu, bergamotu, petitgrain a ružového korenia. Srdce tvorí zmes pikantného kardamónu, cédra a pelargónie. Základ uzatvára fazuľa tonka, pačuli a mach.

Acqua Di Parma Quercia Eau de Parfum Natural Spray