Prenosný reproduktor Kilburn II spoločnosti Marshall je fantastickou aktualizáciou svojho najpredávanejšieho predchodcu s ohromujúcim dizajnom inšpirovaným retro zosilňovačom a dobre zaobleným zvukom. Je vynikajúci na hranie gitarovej hudby a jeho prenosnosť znamená, že Kilburn II je vynikajúci na cestovanie. Celkovo je Kilburn II pôsobivý malý reproduktor s vyváženým zvukom, ktorý je pre večierky rovnako vhodný ako pre bežné počúvanie, so svojimi výplňovými výškovými reproduktormi a viacsmerovým zabezpečením toho, aby ľahko vyplnil miestnosť. Ak hľadáte tento reproduktor, je pravdepodobné, že ste v rockovej hudbe, kde vyniká Kilburn II.


Tu sa jedná o značku ktorú netreba predstavovať, každý kto to zaujíma o hudbu a videl naživo nejaký koncert alebo v TV záznam, tak videl v pozadí hudobnú aparatúru značky Marshall. Spústa rockových hudobných kapiel to má jednoducho za skvost v reprodukcii. Tomu ostala značka Marschal verná aj pri prenosných reproduktoroch menšich rozmerov pre rôzne domáce akcie na záhrade a podobne. Toto jednoducho hrá a veľkými písmenami “HRÁ”!


Prenosné reproduktory Marshall Kilburn II, Marshall Stockwell II, Tufton


Marshall je známy svojimi legendárnymi gitarovými zosilňovačmi, ale jeho vpád do sveta reproduktorov a slúchadiel spôsobil, že sa jeho produkty sťahujú z pódia do našich domovov. Teraz, aktualizujúc svoj najpredávanejší reproduktor Kilburn, vydala Marshall Kilburn II, pridala nové funkcie a funkcie a urobila ho tak silnejšou.

Zapustené kryty rohov dodávajú reproduktoru drsný a odolný pocit, vďaka čomu je skvelou voľbou pre organizovanie večierkov a festivalov. K prenosnosti modelu Kilburn II prispieva aj remienok na gitaru, ktorý má plyšovú tmavočervenú zamatovú spodnú stranu, ktorá mu dodáva luxusný vzhľad, ktorý je vylepšený zlatými skrutkami, ktoré ho držia na svojom mieste. Nie je to však najpohodlnejší remienok na nosenie a ťaží z nejakého tlmenia na spodnej strane.


Prenosný reproduktor Marshall Kilburn II červen
Prenosný reproduktor Marshall
Kilburn II
Prenosný reproduktor Marshall Kilburn II čierny
Prenosný reproduktor Marshall
Kilburn II
Prenosný reproduktor Marshall Kilburn II modr
Prenosný reproduktor Marshall
Kilburn II
Prenosný reproduktor Marshall Kilburn II siv
Prenosný reproduktor Marshall
Kilburn II
Prenosný reproduktor Marshall Stockwell II červen
Prenosný reproduktor Marshall
Stockwell II
Prenosný reproduktor Marshall Stockwell II čierny
Prenosný reproduktor Marshall
Stockwell II
Prenosný reproduktor Marshall Stockwell II modr
Prenosný reproduktor Marshall
Stockwell II
Prenosný reproduktor Marshall Stockwell II siv
Prenosný reproduktor Marshall
Stockwell II

Prenosnosť je v tomto ohľade veľmi dobrá, váži iba 3 kg. Pre milovníkov hudby na menšej strane je to však stále dosť statná váha, ktorú musíte nosiť na ľubovoľnú dobu, napríklad na festivale. Oscilujúce syntetizátory prešli iskrou a čistotou, zatiaľ čo basy sú bohaté a búšiace Podľa Marshallovho dedičstva hrá Kilburn II najlepšie pri hraní rockovej hudby. Vyskúšali sme baňu U Polárskych opíc a boli sme ohromení jasnými výškovými tónmi, ktoré umožnili kvíliacim gitarám a hádzajúcim hi-klobúkom a slučkám znieť sviežo a pútavo.