Prenosné hudobné prehrávače iBasso, Cowon s DAC prevodníkom. iBasso DX150 HiRes DAP s duálnym DACS a vymeniteľným modulom AMP iBasso DX150 je vysoko výkonný digitálny audio prehrávač s čipovou sadou XU208 USB a ovládač Thesycon USB, ktorý umožňuje použitie DX150 ako vysoko výkonného USB DAC. Prehrávač má možnosti rýchleho nabíjania, obrazovku s vysokým rozlíšením 4,2 palca a kompatibilitu s vymeniteľnými zosilňovačmi. Plne vyvážený dizajn Počnúc duálnymi DAC a výstupmi DX150 využíva dva čipy AK4490EQ. Každý čip má dva zabudované DAC, čo znamená, že pre každý kanál sú paralelne spustené dva DAC.

Prenosné hudobné prehrávače iBasso DX150, DX120, DX220


Prenosné hudobné prehrávače iBasso s DAC prevodníkom
iBasso DX150 HiRes
DAP featuring Dual
iBasso DX220 Hi-Res DAP with Android 8.1, Exchangeable Amp Modules and MQA Support Size DX220 with AMP1 MKII
iBasso DX220 Hi
Res DAP with
iBasso DX120 HiRes DAP BLUE
iBasso DX120 HiRes
DAP BLUE
iBasso DX160 Hi-Res Digital Audio Player
iBasso DX160 Hi
Res Digital Audio

DX150 má tiež niekoľko regulátorov výkonu s veľmi nízkou hlučnosťou, ktoré poskytujú najčistejší výkon pre DAC. Vymeniteľné moduly zosilňovača DX150 zdedí vymeniteľnú funkciu zosilňovacej karty od DX200 a je kompatibilný so všetkými zosilňovačmi DX200. S rôznymi amp kartami DX150 môže poskytnúť úplne odlišné zážitky z počúvania, čo vám poskytne viac možností pre potešenie z počúvania. DX150 sa dodáva s novým modulom AMP6, ktorý využíva vysoké prijímacie odpory, ktoré pomáhajú znižovať skreslenie na veľmi nízku úroveň a prehrávací čas dlhší ako 10 hodín. Otvorená platforma operačného systému Android OS DX150 je vybavený operačným systémom Android bez štandardných obmedzení Android SRC. To umožňuje inštaláciu aplikácií tretích strán, ako sú Spotify a TIDAL. Funkcie Dual DAC pracujúce paralelne pre každý zvukový kanál Otvorená pamäť OS Android s možnosťou rozšírenia až na 2 TB WiFi a Bluetooth 4.1

Prenosné hudobné prehrávače Cowon Plenue

Cowon Plenue 2 MKII Hi Res DAP
Cowon Plenue 2
MKII Hi
Cowon Plenue 2 High Resolution Worlds Finest DAC 128GB Music Player
Cowon Plenue 2
High Resolution
Cowon PD2 with 2.5mm Balanced Output SILVER
Cowon PD2

Cowon Plenue 2 (P2) je najlepší svetový hudobný prehrávač DAC s kapacitou 128 GB s vysokým rozlíšením PLENUE 2 ponúka bezprecedentnú úroveň zvuku, ktorá poskytuje nezabudnuteľný zážitok z počúvania. Najnovší prémiový DAC AK4497EQ pre optimalizovanú kvalitu zvuku Zosilňovač SoundPlus integrovaný s novo vylepšenými technológiami Dual Control Wheels prepracované tak, aby poskytovali dokonalý užívateľský zážitok, ultra presný Dual TCXO pre presný a podrobný vyvážený výstup reprodukcie zvuku pre čistý vysoko kvalitný zvuk a vylepšený dizajn na zodpovedajú jeho výkonnému výkonu. Zametanie zmien pomocou inovatívnych technológií.


Skúsenosti s výkonom PLENUE 2 nechávajú audiofilov a príležitostných poslucháčov v úcte. Najnovší prémiový DAC s ultra vysokou kvalitou Vybavený najnovším prémiovým riešením AK4497EQ DAC AKM založeným na technológii VELVET SOUND, ktorá znižuje šum a skreslenie na minimum a zvyšuje výkon zvukových DAC na najvyššiu úroveň. Šesť digitálnych filtrov, ktoré je možné mikroladiť, dokáže vyladiť pôvodný zvuk k dokonalosti a ponúka takmer bezkonkurenčnú kvalitu zvuku. Špičkový zvukový výkon. Vďaka pomeru signálu k hluku celkového harmonického skreslenia 123 dB, šumu 0,0005% a stereofónnemu kríženiu -139 dB sa môže pochváliť pozoruhodnou úrovňou akustického výkonu.


Cowon Plenue D High Resolution 32GB Music Player with microSD Expansion Slot GOLD
Cowon Plenue D
High Resolution
Cowon Plenue R 128GB All Round Hi Res DAP
Cowon Plenue R
128GB All Round
FiiO M7 Hi-Res Lossless Audio Player with Bluetooth
FiiO M7 Hi
Res Lossless Audio
iBasso DX200 64GB Portable Audio High Resolution Digital Music Player
iBasso DX200 64GB
Portable Audio High

Vynikajúci výstupný výkon. Vybavený vysokovýkonnými zosilňovačmi SoundPlus s modernizovanými TI, jeho jazdný výkon sa stal silnejším, čo mu umožňuje podporovať vysokorýchlostné slúchadlá s vysokým rozlíšením bez potreby samostatných zosilňovačov pre slúchadlá. Je optimálne kompatibilný s akýmkoľvek prijímačom, ktorý umožňuje používateľom vychutnať si kompletnejší zvuk v širokej škále frekvencií. VELVET SOUND Core Technology AKM najnovšia AK4497EQ DAC je špičkové vysoko výkonné prémiové riešenie pre AK4490 DAC, ktoré bolo prijaté v popredných špičkových audio zariadeniach. Vďaka takzvanej technológii VELVET SOUND, ktorá redukuje šum a skreslenie zvuku na minimum a zvyšuje výkonnosť zvukového DAC do krajnosti.