Posedenie na terase, záhradny outdoorový ratanový nábytok. Ako sa otepľuje počasie, všetci začíname tráviť viac času vonku. Naša pozornosť sa presúva z projektov interiérového dizajnu do našich vonkajších priestorov. Teplejšie mesiace znamenajú príležitosť sedieť na slnku a vychutnať si varenie a jedenie jedál s rodinou a priateľmi na čerstvom vzduchu. Ale je vaša záhrada na škodu pre zábavu?

Ak váš dvor vyzerá, že potrebuje trochu nežnej láskavej starostlivosti – alebo možno injekciu nejakého páni faktora – potom ste na správnom mieste.

Posedenie v záhrade, na terase s ratanovým nábytkom

Pri zvažovaní toho, ako navrhnúť patio, musíte najskôr zmapovať, čo nie ste schopní zmeniť, ako napríklad zavedené kríky a stromy. Namiesto toho, aby ste tieto veci videli ako prekážky pre svoje nápady na dizajn terás, použite tieto nepohyblivé predmety ako inšpiráciu pri tvarovaní alebo lokalizácii svojej novej záhradnej oblasti.

Tieto kolekcia dizajnov na terase predstavuje nádherné nápady, ako odborne predstaviť svoje stolovanie pod šírym nebom a salóniky pod holým nebom.
Posedenie v záhrade na terase, záhradny ratanový nábytok
Nápadov na záhradnú záhradu je tu neúrekom: Ratanový nábytok na terasu

Existuje na lákavej verande niečo príjemnejšie ako pohodlný nábytok? Či už ide o prednú verandu, ktorá víta návštevníkov, alebo zadnú verandu, ktorá je súkromná a vhodná na zábavu, sme radi, keď veranda funguje ako ďalšia obývacia izba v letných mesiacoch. Preto je dôležité čo najlepšie využiť vonkajšie posedenie a jedálenský priestor, ktorý máte, a najväčšou vecou je usporiadanie nábytku. Svoju hru na verande môžete vylepšiť rozložením nábytku spôsobom, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Usporiadanie klasického verandového nábytku – pohovka a dve stoličky. Nábytok pre väčšie verandy je klasickou kombináciou pohodlnej verandovej pohovky a dvoch stoličiek. Rovnako ako vaša obývacia izba, aj toto je spoľahlivé usporiadanie, ktoré funguje v brlohu, na terase a áno, aj na vašej verande. Na verande vyššie sa nám páči spôsob, akým žalúzie skutočne dodávajú tomuto vonkajšiemu priestoru lesk vnútorného priestoru.