Parfumový sprej Yves Saint Laurent Libre Le Parfum. LIBRE charakteristickú vôňu, teraz v tej najintenzívnejšej podobe. Twisted s pikantným šafranovým akordom. Nový LIBRE Le Parfum prináša intenzitu a pikantnosť do kvetinového podpisu LIBRE. Ohnivý nádych pomarančového kvetu a podpisu levandule Libre, táto nová okázalá vôňa vytvára čuchové vyhlásenie s neospravedlňujúco korenistými tónmi. Šafranový akord, vytvorený exkluzívne pre YSL, je jadrom vône a zozbieraný priamo v záhradách Ourika v Maroku, je poctou obľúbenej „fleur de feu“ pána Saint Laurenta, kvetu šafranu. Korenie kľúčových tónov je postavené na hladkom a zamatovom základe, ktorý spája lahodnú vanilku a med s teplým vetiverom pre hĺbku a intenzitu. Vytvorili ju majstri parfuméri Anne Flipo a Carlos Benaim. Hlavy: bergamot, mandarínka, zázvor, akord šafranu Srdce: pomarančový kvet, srdce levandule diva, srdce levandule Základ: vanilka bourbon, akord medu, vetiver

Parfumový sprej Yves Saint Laurent Libre Le Parfum

Parfumový sprej Yves Saint Laurent Libre Le Parfum


Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Manifesto v spreji. Parfumovaná voda Manifesto: vyjadrenie drzosti, nadmieru a túžby v parfume. Kytica jazmínu prerušovaná zelenými tónmi a odvážna vôňa kombinujúca drevo, vanilku a fazuľky tonka sú podpisom tohto vyhlásenia o ženskosti. Vo flakóne pripomínajúcom siluetu ženy.

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Manifesto v spreji


Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Mon Paris v spreji. Parfém Mon Paris je novým prejavom lásky súčasnosti, inšpirovaný mestom zamilovaných, Parížom. Kvetinový parfum, ktorý je znovuobjavením tradičného chypre, predstavuje odvážny, odvážny narkotický biely chypre. Už na prvý raz uchváti vďaka svojmu ultračistému žiareniu, ktoré spája pačuli so žiarivými bielymi tónmi a vyvažuje to zmyselnosťou pižma. Ikonická mnohostranná fľaša s čiernym lavalierom je nevyhnutnosťou pre každý toaletný stolík. Vrchné tóny: Hruška a ovocie Srdce: Datura a biele kvety Základ: pačuli a biele pižmo

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Mon Paris v spreji


Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Opium For Women. Amber provokatívna vôňa s ikonickou siluetou. Teplé jantárové tóny, vzácne aj posvätné, využívajú svoju silu zvádzania a vytvárajú stopu femme fatale Yves Saint Laurent.

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Opium For Women


Yves Saint Laurent Opium For Women Toaletná voda v spreji. Jantárová provokatívna vôňa s ikonickou siluetou. Orchidea vanilka, ktorá je srdcom toaletnej vody, zvýrazňuje zmysly svojím podmanivým magnetizmom.

Yves Saint Laurent Opium For Women Toaletná voda v spreji