Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Paris v spreji. Parfumovaná voda Paris je poctou mestu lásky, jemné ružové srdce odhaľuje hlbokú a očarujúcu osobnosť. Svieže a jemné vrchné tóny fialky, bergamotu a pomarančového kvetu koketujú so šťastím. Intenzívny kvetinový stredný tón Rosa Centifolia a Iris je zahriaty drevitými základnými tónmi santalového dreva, ambry a vanilky. Vrchné tóny: fialka, bergamot a pomarančový kvet Srdce tóny ruže Centifolia a kosatca Základné tóny: santalové drevo, ambra a vanilka

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Paris v spreji

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Paris


Toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent Paris. Paris Eau de Toilette je poctou mestu lásky. V ľahšej forme ako Eau de Parfum vôňa evokuje pocit leta. Svieža a ženská.

Toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent Paris


Parfumovaná voda Abercrombie a Fitch Authentic Moment Woman. Authentic Moment Woman poteší zmysly sladkým aranžmánom z ovocia a kvetov. Citrusová mandarínka sa spája s kyslou rebarborou a červeným ovocím, aby otvorila vôňu. Duet jazmínu a ruže vytvára romantické srdce. Základ nesie ambrox, céder, pačuli, pižmo a kožu.

Parfumovaná voda Abercrombie a Fitch Authentic Moment Woman


Parfumovaná voda Abercrombie and Fitch Naturally Fierce v spreji. Naturally Fierce od Abercrombieho a Fitcha zobrazuje žiarivú a osviežujúcu ženskosť, príbeh krásy rozprávaný cez svieže zelené tóny a tropické kvety. Otvor z kaktusu, agáve a slnečnice dodáva upokojujúcu sviežosť. Plumeria, kokos a pomarančový kvet tvoria sladký stred. Krémové santalové drevo sa spája s machom a vetiverom a vytvára základ.

Parfumovaná voda Abercrombie and Fitch Naturally Fierce v spreji


Parfumovaná voda Armaf Art D’Amour Pour Femme v spreji. Art D’Amour Pour Femme je elegantná vôňa s dôrazom na ovocné a sladké tóny. Svieži otvor obsahuje bergamot, pomaranč, citrón, hrušku a liči. Srdce prináša ružu popri jazmíne a viac ovocných tónov. Vôňu uzatvára pačuli, pižmo, fazuľa tonka a vanilka. Hlava: pomaranč, bergamot, citrón, litchi, hruška Stred: ruža, jazmín, ovocné tóny Základ: pačuli, vanilka, pižmo, fazuľa tonka

Parfumovaná voda Armaf Art D'Amour Pour Femme v spreji