Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Elle v spreji. Prekvapenie kvetu začína ružovými bobuľami – ktoré dozrievajú v strede parfumu do odvážneho efektu. Vrchné tóny liči a pivónie rozjasňujú akord, zatiaľ čo základ pačuli, vetiver a dreviny ho prehlbujú. Svieža a pritom zemitá, ženská a predsa mladá. Obsiahnuté v temperovanom krištáľovom flakóne. Zloženie: Alcohol, Parfum / Fragrance, Aqua / Water, Butyl Metoxydibenzoylmethan, Linalool, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Coumar, Geraniol, Citral, Eugenol, Farnesol, Cinnamyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Ci 60. Fialová 2.

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Elle v spreji

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Elle


Toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent La Collection In Love Again. Toaletná voda In Love Again je parfum pre ženy, ktoré milujú farby a život. Čierne ríbezle a mandarínka vytvárajú skoré vzrušenie, po ktorom nasleduje iskra zo zelených, ovocných tónov muškátového hrozna. Srdce je kvetinové, jemná harmónia ruže a pivónie. Jemne ovocný a pižmový základ z černice vyvažuje sladkosť, evokuje pulzujúcu radosť zo života a smiechu.

Toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent La Collection In Love Again


Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Libre v spreji. Libre, nadčasová veľkolepá kvetinová vôňa od YSL Beauty. V hlavnej úlohe Dua Lipa, globálna ambasádorka vôní pre YSL Beauty. INSPIRATION Libre, francúzske slovo pre „zadarmo“, vzdáva hold vytrvalému duchu YSL, ktorý umožňuje ľuďom žiť svoj život tak autenticky a bez ospravedlňovania, ako je to len možné. Od roku 1961 oblieka ženu YSL autenticita: divoká, odvážna, neospravedlňujúca sa. Žena mocná ako vlny oceánu narážajúce na breh. S ohňom horiacim v jej duši, ako plamene mihotajúce sa vo vánku. Dodáva silu, ako orol vznášajúci sa po oblohe. Stelesnením Libre je britská speváčka a skladateľka Dua Lipa. SCENT Veľkolepá kvetinová parfumovaná voda s jednoznačným nádychom YSL. Horúca zmyselnosť kvetov pomarančových kvetov z Maroka, skrútená aromatickou odvahou levandule z Francúzska. Levanduľa, ktorá sa tradične používa v mužskej parfumérii, získava mimoriadne zmyselný vzhľad dámskeho parfumu, ktorý je ohnivý a zároveň módny, s jedinečným androgýnnym postojom YSL. Vytvorili ju majstri parfuméri Anne Flip

Parfumovaná voda Yves Saint Laurent Libre v spreji


Toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent Libre. Ľahší a sviežejší pohľad na podpisovú vôňu Libre. Skrútenie originálnej zmesi levandule a pomarančového kvetu s bielym čajom. V hlavnej úlohe Dua Lipa, globálna ambasádorka vôní pre YSL Beauty. INSPIRATION Libre, francúzske slovo pre „zadarmo“, vzdáva hold vytrvalému duchu YSL, ktorý umožňuje ľuďom žiť svoj život tak autenticky a bez ospravedlňovania, ako je to len možné. Od roku 1961 oblieka ženu YSL autenticita: divoká, odvážna, neospravedlňujúca sa. Žena mocná ako vlny oceánu narážajúce na breh. S ohňom horiacim v jej duši, ako plamene mihotajúce sa vo vánku. Dodáva silu, ako orol vznášajúci sa po oblohe. Stelesnením LIBRE je britská speváčka a skladateľka Dua Lipa. Pre bezstarostných, tých, ktorí chcú zažiť život v neospravedlňujúcom stave vyzlečenej ženskosti, predstavuje YSL Beauty novú toaletnú vodu Libre. Ľahká kvetinová vôňa v sebe spája zmyselnosť, mladosť a sviežosť. VÔŇA Nová toaletná voda prináša do Libre flo ľahkú, sviežu dualitu medzi teplom a chladom.

Toaletná voda v spreji Yves Saint Laurent Libre


Yves Saint Laurent Libre Intense parfémovaná voda v spreji. Libre charakteristická vôňa, teraz odvážnejšia. Libresignatúra, odvážnejšia. Skrútené s tlejúcim akordom orchidey. V hlavnej úlohe Dua Lipa, globálna ambasádorka vôní pre YSL Beauty. INSPIRATION Libre, francúzske slovo pre „zadarmo“, vzdáva hold vytrvalému duchu YSL, ktorý umožňuje ľuďom žiť svoj život tak autenticky a bez ospravedlňovania, ako je to len možné. Od roku 1961 oblieka ženu YSL autenticita: divoká, odvážna, neospravedlňujúca sa. Žena mocná ako vlny oceánu narážajúce na breh. S ohňom horiacim v jej duši, ako plamene mihotajúce sa vo vánku. Dodáva silu, ako orol vznášajúci sa po oblohe. Stelesnením Libre je britská speváčka a skladateľka Dua Lipa. Pre neskrotných, ktorí sa odvážia zosilniť teplo a naplno využiť svoju silu, YSL Beauty predstavuje novú parfumovanú vodu Libre Intense. Veľkolepá kvetinová vôňa s plným telom, ktorá sa môže pochváliť horúčavým charakterom a hlbokou zmyselnosťou. VÔŇA Nová Eau de Parfum Intense vnáša do kvetinového podpisu Libre divokú zmyselnosť. Štruktúra

Yves Saint Laurent Libre Intense parfémovaná voda v spreji