Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Ouverture v spreji. Amber a kvetinové príchute sa spájajú a vytvárajú Ouverture. Príťažlivé vrchné tóny pomaranča, figového listu a magnólie vnášajú do vône príjemnú auru. Srdce vedie indický jazmín spolu s bulharskou ružou, škoricou a ylang-ylang. Santalové drevo, vanilka, kašmírové drevo, ambra a kadidlo tvoria poslednú vrstvu vône.

Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Ouverture v spreji

Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Ouverture


Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Soprano v spreji. Soprán dosahuje veľké výšky s blaženou ovocnou vôňou, ktorá ponúka povznášajúcu milosť. Je naplnená dráždivými vrchnými tónmi frézie, bergamotu, liči a iného ovocia. Srdce sa sústreďuje okolo živého akordu ruží, osmanthusu, mlieka a jazmínu. Základ dopĺňa drevo oud, pačuli a koža.

Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Soprano v spreji


Parfumovaná voda Amouage Ashore v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Ashore prináša príliv slnečnej letnej vône inšpirovanej pobrežím Ras Al Jinz. Poteší zmysly ružovým korením, kardamónom a listom kurkumy. Tóny srdca prinášajú jazmín, ružu a štipku slnečných tónov. Základ uzatvára ambra, olibanum a santalové drevo.

Parfumovaná voda Amouage Ashore v spreji


Amouage Boundless Eau de Parfum Spray. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Nekonečné hry s odvážnou energiou zachytenou ostrým korením a radostnými tónmi. Otvor z krvavého pomaranča, kardamónu, zázvoru a elemi. V srdci sa spája vanilkový bourbon a sladký benzoín. Základ dotvára luxusný akord guajakového dreva, papyrusu, tabaku, dubového machu, kadidla, myrhy, vetiveru a pačuli.

Amouage Boundless Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Amouage Ciel Woman v spreji. Amouage je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa luxusnými vôňami s dôveryhodnými, dlhotrvajúcimi a inovatívnymi vôňami, ktoré vzdávajú hold umeniu výroby jemných vôní. Amouage bola založená pred viac ako 30 rokmi a odráža dedičstvo parfumérie. Vône sú potešením pre zmysly. Spoločnosť je známa svojimi jemne vytvorenými vôňami. Ciel pre ženy ožíva sviežimi, bohatými kvetinovými tónmi, s vrchnými tónmi gardénie, cyklámenu a lístkov fialky, ktoré vedú k srdcu broskyne, ruže, lekna a jazmínu, končiac základom jantáru, pižma, santalového dreva, cédrového dreva a Kadidlo.

Parfumovaná voda Amouage Ciel Woman v spreji
cambridge-audio-axa35

Cambridge Audio Axa35, európsky trh