Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Nio v spreji. Nio je jasná a revitalizujúca vôňa, ktorá obsahuje živé citrusové akordy medzi jemnými dotykmi korenia a dreva. Vrch udrie do akordu pikantného bergamotu, neroli a zelených tónov. Srdce dráždi zmysly kopom kardamónu, muškátového orieška, ružového korenia a tónom jazmínu na vyváženie. Základom je suchý vetiver, pačuli, oud, céder a jantár.

Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Nio v spreji

Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Nio


Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Uden Overdose v spreji. Uden Overdose prináša ohromujúci nádych citrusov a korenistej vône, ktorá podmaní zmysly vo svete sviežej majestátnosti. Vrchné tóny bergamotu a citrónu poskytujú pretrvávajúci citrusový akord pre dráždivú chuť. Srdce je vyrobené zo zázvoru a tabakových kvetov, dodáva vôni záblesk tepla a zároveň zachováva jej sviežu osobnosť. Amber a pižmo dopĺňajú vôňu a prinášajú pohodlie pri zatváraní.

Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Uden Overdose v spreji


Xerjoff V Collection Accento Eau de Parfum Spray. Accento pramení v rozkvete kvetinovo-chyprovej vône. Pozýva svieži otvor s kvetmi hyacintu a tropickým nádychom ananásu. Iris, jazmín a ružové korenie vytvárajú kvetinové srdce. Pižmo sa snúbi s vetiverom, vanilkou, pačuli a ambrou a vytvára hlboký a upokojujúci základ.

Xerjoff V Collection Accento Eau de Parfum Spray


Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Laylati v spreji. Laylati sa ponorí do sveta sviežich lesných chodníkov, osviežujúcich bylinných tónov a zemitých lesov. Zelené tóny sa spájajú do nádherne osviežujúceho topu. Srdce prináša zemité tóny s duetom cédra a pačuli. Základ dopĺňa triáda teplého tabaku, pižma a vanilky.

Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Laylati v spreji


Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Opera v spreji. Opera vystupuje s hlbokým dojmom drevitých a kvetinových vôní. Otvára sa zborom sladkého ovocia a tureckej ruže. V srdci sa snúbi muškátový oriešok, koža, jantár a ylang-ylang. Základ končí sladkosťou vanilky spolu s pačuli, cédrom, vetiverom a pižmom.

Parfumovaná voda Xerjoff V Collection Opera v spreji