Parfumovaná voda Xerjoff Join The Club 40 Knots. Plavba s chladnou morskou vôňou, 40 Knots skúma hravé akordy s jasnou a slnečnou víziou vodnej slobody. Prináša záplavu morskej vody, drevité tóny vrátane cédru, soli a štipku zelených tónov.

Parfumovaná voda Xerjoff Join The Club 40 Knots

Parfumovaná voda Xerjoff Join The Club 40 Knots


Parfumovaná voda Xerjoff Join The Club More Than Words. More Than Words oslavuje svet literatúry a poézie, nádherné prevedenie prezentované v drevitých a jantárových akordoch. Zložitý a zmyselný pôžitok z ovocných, kvetinových a jantárových tónov dodáva vôni dráždivý prológ. Nájdete tu množstvo silných základných tónov vrátane dreva oud, ambry, labdanum a olibanum.

Parfumovaná voda Xerjoff Join The Club More Than Words


Parfumovaná voda Xerjoff Oud Stars Alexandria II v spreji. Alexandria II ponúka hlbokú a opojnú zmes drevitých ambrových vôní. Hlava vône prináša stopu palisandrového palisandrového dreva, levandule, škorice a jablka. Srdce tvorí ruža, céder a konvalinka. Základ sa točí okolo opojných tónov laoského oudu a dopĺňa ho santalové drevo, vanilka, ambra a pižmo.

Parfumovaná voda Xerjoff Oud Stars Alexandria II v spreji


Parfumovaná voda Xerjoff Oud Stars Mamluk v spreji. Mamluk je neuveriteľne zmyselná vôňa, ktorá vyjadruje nádherné arómy Ďalekého východu, delikátne sladká vôňa, ktorá obsahuje živicové akordy, gurmánske chute a aromatické kvetiny. Otvorenie prináša delikátnu sladkosť s medom, karamelom a bergamotom. Srdce prináša pokojný súlad s osmantom, benzoínom a jazmínom. Základ dotvára vôňu oud a buaya z Laosu spolu s ambrou a madagaskarskou vanilkou.

Parfumovaná voda Xerjoff Oud Stars Mamluk v spreji


Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Cruz Del Sur II. Cruz Del Sur II prenesie zmysly na cestu cez Amazóniu, dráždivý tropický nádych ovocnej vône. Vyžíva sa v sladkosti exotického ovocia a spája mango, guavu, ananás a jablkový kvet, aby bola hlavná vôňa. Srdce prináša exotické kvety, čierne ríbezle a lístky fialky. Základ zakončuje mliečny akord, sušené ovocie, pižmo, vetiver a céder.

Parfumovaná voda Xerjoff Shooting Stars Cruz Del Sur II